Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają romans od lat? Paulina Smaszcz nie kryje oburzenia

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz wyjawiła nowe fakty w sprawie związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili swój związek. Choć w ich przypadku opublikowanie tej informacji było formalnością, wywołało w mediach prawdziwą burzę. Paulina Smaszcz - dziennikarka i była żona prezentera - skomentowała tę nowinę i zasugerowała, że romans między prowadzącymi programu śniadaniowego nawiązał się kilka lat temu. "Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność" - napisała.

Komentarze Pauliny Smaszcz dotyczące związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego od początku budziły wiele emocji. W jednym ze swoich ostatnich wpisów dziennikarka dodała jednak kilka słów, które rzuciły nowe światło na tę sprawę. Romans rozpoczął się już 3 lata temu? 

SESJA_ROZENEK_RADZIOSTYLIZACJE
Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Smaszcz o romansie i związku z Maciejem Kurzajewskim 

Paulina Smaszcz zabrała głos w sprawie nowego związku Macieja Kurzajewskiego kilka chwil po tym, jak w mediach społecznościowych pojawiło się jego zdjęcie z Katarzyną Cichopek. Dziennikarka wyraziła żal, że jej były mąż spędza upojne chwile w Izraelu, który dla ich rodziny był miejscem pełnym wspomnień. Dodała także życzenia, by choć ich miłość była pozbawiona kłamstw i zdrad, które ona doskonale zna z przeszłości. Kilka godzin później zdecydowała się na uzupełnienie tych słów i opublikowała obszerny wpis, w którym zasugerowała, że początków związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego należy doszukiwać się dużo wcześniej. 

"Życzę Kasi i Maćkowi, wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia. Niech będą szczęśliwi dla spokoju mojego i moich synów. Ile można kłamać, oszukiwać, zdradzać, zaprzeczać, manipulować, zatajać, zapewniać, robić z gęby cholewę? No ile? Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność. Jeśli tak jak pisze Kasia, to miłość, to życie daje im drugą szansę, by teraz ta miłość była bez zdrad, kłamstw, manipulacji, oszukiwania partnera, partnerki, dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, osób, które im sprzyjają. Niech zbudują ją na dekalogu wiary katolickiej, którą tak gorliwie wyznają. Teraz w moim życiu i w życiu moich synów nowe, wspaniałe, życiowe wyzwania, a dla mnie zawsze dobro dzieci było i jest najważniejsze. Również dobro Kasi dzieci i pana Marcina Hakiela, który jako jedyny miał odwagę powiedzieć o zdradach, które trwały od realizacji programu 'CZAR PAR'. Pan Marcin jest mądrym mężczyzną, który już buduje swoje szczęście i bardzo trzymam za niego kciuki" - napisała dziennikarka, była żona Macieja Kurzajewskiego. 

Program "Czar par" z udziałem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela został wyemitowany w 2019 roku. Prowadzącym był Maciej Kurzajewski. Według Pauliny Smaszcz to właśnie wtedy rozpoczął się ich romans.

Paulina Smaszcz o rodzinie i wsparciu 

Paulina Smaszcz nie kryje, że rozstanie z Maciejem Kurzajewskim odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Swój wpis na Instagramie poświęciła też osobom, na które zawsze mogła liczyć i które były dla niej wsparciem w najgorszych chwilach. 

"Na moich szkoleniach i warsztatach powtarzam kobietom, że zanim wejdą w kolejny związek, muszą poznać partnera. Zapytać poprzednią partnerkę, dlaczego od niego uciekła, porozmawiać z dziećmi, by sprawdzić, jakim jest ojcem? Kobieta kobiecie winna jest tę prawdę. Mądra zrozumie, głupia odrzuci. Julku, Franku, Lauro, Mamo i cała nasza rodzino, moje cudowne kobiety, które dajecie mi wsparcie słowem i wiadomością oraz mężczyźni, którzy piszecie do mnie ze słowami otuchy, nigdy Was nie zawiodę, bo zawsze mówię prawdę, niezależnie, czy ktoś akceptuje moją postawę, charakter, działania KOBIETY PETARDY, która nigdy się nie poddaje, która zawsze mimo upadków podnosi się i odradza jak Feniks z popiołów, bo kocham i jestem kochana" - dodała Paulina Smaszcz.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości