Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odpowiedzieli Paulinie Smaszcz. "O niczym innym nie myślimy"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odpowiedzieli publicznie na komentarze Pauliny Smaszcz w kontekście ich związku. Para zapewniła, że nie przejmuje się hejtem i negatywnymi opiniami, a także, że życzy wszystkim dużo szczęścia. "Bez wyjątku" - podkreślił Maciej Kurzajewski.

Na początku roku media obiegła informacja, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się po prawie 20 latach związku. Para początkowo nie komentowała powodów tej decyzji, jednak z czasem tancerz zdecydował się opowiedzieć o kulisach rozstania z żoną. Marcin Hakiel w "Mieście kobiet" zasugerował, że jego ukochana odeszła do innego mężczyzny, jednak nie zdradził jego nazwiska. Fani szybko domyślili się, że chodzi o Macieja Kurzajewskiego. Kilka miesięcy później Paulina Smaszcz ujawniła, że jej były mąż rzeczywiście spotyka się z Katarzyną Cichopek. Dziennikarka zarzuciła im liczne kłamstwa w stosunku do najbliższych.

Małgorzata Rozenek o relacjach z Jackiem Rozenkiem
Małgorzata Rozenek o relacjach z Jackiem Rozenkiem Małgorzata Rozenek w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim o synach i relacjach z Jackiem Rozenkiem. Źródło: Co za Tydzień

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odpowiadają Paulinie Smaszcz

Maciej Kurzajewski nie zostawił tych słów bez echa i wdał się w medialną przepychankę z byłą żoną, jednak po pewnym czasie zdecydował się ustąpić. Teraz podczas jednego z branżowych eventów prezenter został po raz kolejny poproszony o skomentowanie zachowania dziennikarki, która wciąż mu nie odpuszcza. Maciej Kurzajewski podszedł do tematu bardzo dyplomatycznie.

"Skupiamy się na naszym życiu. To w zupełności nas satysfakcjonuje. Z tym jest nam bardzo dobrze. Jesteśmy szczęśliwymi ludźmi i życzymy naprawdę szczęścia absolutnie wszystkim bez wyjątku" – mówił Maciej Kurzajewski.

Prezenterowi wtórowała jego nowa ukochana. Warto podkreślić, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie ukrywają dłużej swojej miłości, a nawet potrafią się nią dzielić w programie śniadaniowym, który wspólnie prowadzą. Aktorka podkreśliła, że wszystkie nieprzychylne komentarze puszcza mimo uszu, ponieważ chce w pełni skupić się na związku oraz dzieciach.

"Skupiamy się na sobie, na naszych bliskich, na naszych dzieciach i chcielibyśmy, żeby wszyscy byli równie szczęśliwi, jak my" – dodała gwiazda.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek o szerzeniu dobra

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w ostatnich miesiącach wywołali wielki, medialny szum. Oliwy do ognia dodawał Marcin Hakiel, który nie ukrywał, jak bardzo cierpi po odejściu żony. Aktorka natomiast skrupulatnie milczała przez dłuższy czas. Teraz jednak razem z ukochanym zapewniają, że życzą wszystkim wszystkiego dobrego, a ich największym pragnieniem jest szerzenie dobra.

"Zależy nam, żeby to dobro, które jest na świecie, zataczało jak najszersze kręgi. O niczym innym nie myślimy. Jeśli każdy z nas będzie czuł się w życiu dobrze, to wszystkim będzie dobrze" - mówił Maciej Kurzajewski.

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz doczekali się dwóch dorosłych już dziś synów. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel również mają dwójkę dzieci: syna i córkę w wieku szkolnym.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości