Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili zaręczyny. Zdjęcie nie pozostawia złudzeń

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Źródło: MWMEDIA
Koniec roku to czas podsumowań. Gwiazdy chętnie prezentują światu zestawienia tego, co spotkało je w minionym bezpowrotnie 2023 roku. Specjalnym nagraniem pochwaliła się również Katarzyna Cichopek. Tak oto potwierdzono od dawna krążącą plotkę: aktorka i Maciej Kurzajewski są zaręczeni.

Odkąd w październiku 2022 roku ogłosili związek, stali się jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Również w tym roku temat relacja Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego właściwie nie schodził z pierwszych stron. Szczególnie wtedy, gdy głos w sprawie zaczęli zabierać ekspartnerzy zakochanych. Rozpoczęła się medialna batalia, która trwa do dziś.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Blanka Lipińska podsumowała 2023 rok
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczeni

Choć podczas publicznych wydarzeń Katarzyna Cichopek z dumą nosiła pokaźnych rozmiarów pierścionek, ani ona, ani dziennikarz nie potwierdzili, czy doszło do zaręczyn. Głos w tej sprawie zabrała jednak była partnerka Macieja Kurzajewskiego, która zdradziła niegdyś, że do oświadczyn miało dojść podczas pobytu zakochanych w Jordanii. Wówczas Paulina Smaszcz ubolewała, że pierścionek bardzo przypomina biżuterię, którą mężczyzna obdarowywał niegdyś eksżonę.

"Obrączki, pierścionek zaręczynowy i wszystkie pamiątki po małżeństwie z Kurzajewskim przekazałam już dawno temu Frankowi i Laurze. A Kurzajewski teraz te same kupuje pani Katarzynie i wozi ją po miejscach, gdzie rodzinnie spędzaliśmy czas. Ciekawe, czy ślub wezmą też w naszych rodzinnych miejscach? Poczekamy, zobaczymy" - powiedziała w rozmowie z serwisem Plotek.

Mimo plotek prawda wciąż pozostawała tajemnicą. Aż do 31 grudnia, kiedy to Katarzyna Cichopek pochwaliła się w sieci podsumowaniem 2023 roku. Gołym okiem widać, że ostatnie 12 miesięcy spędziła pod znakiem miłości i wspólnych podróży. Jednak nie to zwróciło uwagę internautów. Na jednym z szybko zmieniających się zdjęć dostrzeżono fotografię z Jordanii, na której to aktorka została uwieczniona, dumnie prezentując pierścionek.

"To był dobry rok, niech 2024 będzie jeszcze lepszy!" - napisała Katarzyna Cichopek pod filmem.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Źródło: Instagram @katarzynacichopek

Medialny konflikt z byłymi partnerami wciąż trwa

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mają jednak łatwo. Odkąd ogłosili związek, rozpętał się medialny konflikt na linii zakochani — ekspartnerzy. Marcin Hakiel, były mąż Katarzyny Cichopek, wyjawił w jednym z wywiadów, że aktorka go zdradziła z kolegą z branży. Tancerz początkowo milczał na temat kulis rozstania, jednak teraz chętnie opowiada o tym, co przeżył.

Pierwszy raz zabrał głos, zasiadając na kanapie w programie "Miasto kobiet". Wówczas jego wywiad został przyjęty dwojako — niektórzy krytykowali go za niepotrzebne wywlekanie szczegółów prywatnego życia, inni — współczuli mu zaistniałej sytuacji. Negatywne reakcje nie sprawiły, że Marcin Hakiel postanowił nigdy nie poruszać tego tematu. Bynajmniej — od tamtej pory kilkukrotnie udzielał wywiadów, w których zdradził m.in., że aby dowiedzieć się prawdy, musiał wynająć detektywa.

Czytaj więcej: Marcin Hakiel o szczegółach rozstania z Katarzyną Cichopek. "Kochałem ją do końca"

Również Paulina Smaszcz, była żona Macieja Kurzajewskiego, chętnie zabiera głos nie tylko w wywiadach, ale także i chyba przede wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niejednokrotnie z jej ust padały negatywne określenia pod adresem zakochanych.

Czytaj więcej: Paulina Smaszcz o swojej reakcji na związek byłego męża. "Ta sytuacja była już nie do zniesienia"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości