Ms Jacky Oh nie żyje. 32-latka była gwiazdą popularnego show, zmarła nagle i osierociła 3 dzieci

Jacky Oh
Ms Jacky Oh nie żyje. 32-latka była gwiazdą popularnego show
Źródło: Getty Images
Media obiegła informacja o nagłej śmierci Ms Jacky Oh. Celebrytka zmarła w wieku zaledwie 32 lat i osierociła trójkę dzieci. Tę tragiczną informację przekazał rzecznik BET Media Group, tworzącej program komediowy, którego kobieta była gwiazdą od 2014 do 2020 roku.

Ms Jacky Oh, a właściwie Jacklyn Smith, od 2014 roku była gwiazdą cieszącego się sporą oglądalnością w Stanach Zjednoczonych programu "Wild ‘N Out" tworzonego i prowadzonego przez popularnego muzyka i komika Nicka Cannona. Jest to serial komediowy ze skeczami i improwizowanym teleturniejem polegającym m.in. na bitwie raperów, który zadebiutował w amerykańskiej telewizji w 2005 roku. Po kilku latach ogłoszono jego powrót i doczekał się aż 19. sezonów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

26102022_MONTAZOWKA_ZMARLI2022_ZAGRANICZNE
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku

Ms Jacky Oh nie żyje

Informację o śmierci Ms Jacky Oh przekazał rzecznik BET Media Group - amerykańskiej firmy, która zajmuje się produkowaniem rozrywkowych programów telewizyjnych.

Z głębokim smutkiem informujemy o odejściu Jacklyn Smith znanej jako Jacky Oh, utalentowanej członkini rodziny "Wild N’ Out". Zawsze będziemy ją cenić i za nią tęsknić. Była kochającą przyjaciółką i współpracowniczką przez pięć sezonów programu. Co jednak ważniejsze, była też wspaniałą mamą dla trójki swoich pociech

"Grupa BET Media składa szczere kondolencje rodzinie Smithów, DC Young Fly, B Simone, Nickowi Cannonowi i wszystkim przyjaciołom, którzy kochali Jacky Oh i troszczyli się o nią w tym trudnym czasie" - czytamy.

Zarówno pod zacytowanym wpisem, jak i postami zamieszczanymi przez celebrytkę na jej prywatnym instagramowym koncie, pojawiło się wiele słów wsparcia. Fani nie mogą uwierzyć w nagłe odejście ulubienicy.

"Rozmawiałem z tobą w piątek. Co się stało?";

"Kochamy cię";

"Nie rozumiem. Wydawało się, że wszystko jest dobrze po jej wczorajszej operacji" - czytamy pod postami.

Ostatni komentarz odnosi się do informacji, jakoby celebrytka udała się do Miami, by przejść operację zwaną "mommy makeover" - czyli plastykę brzucha po ciąży. Temat zabiegu miał być ponadto poruszony w poście, który został usunięty z mediów społecznościowych Ms Jacky Oh. Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci.

Ms Jacky Oh nie żyje. Kim była celebrytka?

Ms Jacky Oh w 2014 roku dołączyła do ekipy programu "Wild ‘N Out", w którym pomagała uczestnikom w przygotowaniach do występu. To właśnie na planie show poznała partnera znanego jako D.C. Young Fly. Para doczekała się trójki dzieci: 6-letniej Novy, 2-letniej Nali i 11-miesięcznego Prince'a. Ms Jacky Oh w 2020 roku pożegnała się z programem, by skupić się na rozwoju kariery w całkiem innej branży - w nieruchomościach. Co więcej, założyła firmę produkującą m.in. błyszczyki do ust.

Jeszcze 27 maja celebrytka bawiła się wraz z dziećmi na pokazie filmu "Mała syrenka", co ochoczo zrelacjonowała w ostatnim filmie opublikowanym na platformie YouTube.

Ms Jacky Oh cieszyła się ogromną popularnością. Jej profil na Instagramie obserwuje przeszło milion internautów, którzy nie pomogą pogodzić się z nagłym odejściem 32-letniej gwiazdy.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości