Katarzyna Glinka na zdjęciach sprzed lat. "Przypominasz Anię Przybylską"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Katarzyna Glinka pokazała zdjęcia z przeszłości

Katarzyna Glinka zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Aktorka opublikowała dwa zdjęcia sprzed lat. Gwiazda miała na nich 24 lata. Zobaczcie, jak wyglądała.

Katarzyna Glinka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktora regularnie relacjonuje swoją codzienność na Instagramie i dzieli się z internautami swoimi przeżyciami. Ostatnio Katarzyna Glinka zaskoczyła swoich obserwatorów.

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze Agnieszka Kotońska o pracy, studiach i wykształceniu.

Katarzyna Glinka na zdjęciu sprzed lat

Aktorka podzieliła się z internautami zdjęciami sprzed lat. Katarzyna Glinka miała na nich zaledwie 24 lata.

"Znalazłam te zdjęcia w starych albumach! Miałam wtedy 24 lata, mieszkałam w San Diego i najwyraźniej ominął mnie kalifornijski kult bycia slim. San Diego jest położone w południowej Kalifornii na granicy z Meksykiem. Na każdym rogu można tam kupić burrito. Quesadille i guacamole. Co widać na załączonych zdjęciach" - napisała.

Na końcu aktorka dodała:

"W sumie oprócz kulinarnych podbojów, które absolutnie kochałam, mam też mnóstwo innych cudownych wspomnień z tamtego okresu. Wiecie co, w sumie wygląd nie ma znaczenia, najważniejsze jest szczęście na twarzy" - dodała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

"Pięknie wyglądałaś", "Wow, jaka młoda Glinka", "Pięknie opalona", "Przypominasz mi Anię Przybylską", "Bardzo zdrowy wygląd" - czytamy.

Katarzyna Glinka — kariera

Przypomnijmy, że Katarzyna Glinka urodziła się 19 kwietnia 1977 r. w Świdnicy. Po studiach w łódzkiej filmówce aktorka wyjechała na kilka miesięcy do San Diego, gdzie pracowała jako kelnerka i hostessa. Po powrocie do kraju zaczęła grać na scenie Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

Później aktorka pojawiła się w wielu produkcjach, m.in. w "Dlaczego nie!", "Och Karol 2", "Na układy nie ma rady", "Wkręceni", "Francuski numer" czy "Wyjazd integracyjny".

Katarzyna Glinka była żoną Przemysława Gołdona, z którym ma 11-letniego syna Filipa. W latach 2019–2022 była zaręczona z Jarosławem Bienieckim, z którym ma trzyletniego syna Leo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości