Katarzyna Grochola pokazała list córki sprzed lat. Trudno powstrzymać śmiech

Autor:
Dagmara
Olszewska
Katarzyna Grochola z córką, Dorotą Szelągowską

Katarzyna Grochola to jedna z najbardziej lubianych i cenionych polskich pisarek. W książkach jej autorstwa często pojawia się motyw rodzin i ich relacji. W ramach wspomnień, z okazji mikołajek, artystka opublikowała list z przeszłości, który napisała jej córka, Dorota Szelągowska. Pod postem w mediach społecznościowych w kilka chwil pojawiły się setki komentarzy od rozbawionych internautów. "Wyobraźnia dziecięca nie ma granic. Zwłaszcza gdy chodzi o pisownię" - czytamy.

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska od lat goszczą w świecie polskiego show-biznesu. Choć ich relacje nie zawsze były łatwe, w obu paniach jest wciąż wiele miłości, zrozumienia i sympatii. Na dowód tego, pisarka opublikowała jeden z pierwszych listów do świętego Mikołaja, który napisała jej córka.

Katarzyna Grochola pokazała list Doroty Szelągowskiej 

Dorota Szelągowska przed laty postanowiła napisać list, który miał sprawić, że jej dziecięce marzenia spełnią się w mikołajki. Ku uciesze internautów Katarzyna Grochola zachowała na pamiątkę tę nietypową wiadomość i niedawno opublikowała ją na swoim profilu na Instagramie. Jej córka prosiła bowiem o nowy dres, zająca z niebieską bluzką i żywego psa. To jednak nie merytoryka, a stylistyka listu najbardziej spodobała się internautom. Pełno w nim bowiem uroczych dziecięcych błędów. 

"Wyobraźnia dziecięca nie ma granic. Zwłaszcza gdy chodzi o pisownię" - napisała jedna z obserwatorek Katarzyny Grocholi. 

"Jakie to wzruszające! No i ten 'rzywy' pies zasługuje na nagrodę" - czytamy w komentarzach. 

"Cudne wspomnienie, ja też trzymam listy moich dzieci i co roku dokładając następne, czytam ze łzami w oczach, jakie to dla nich było ważne. Kiedy dorosną albo będą mieć swoje rodziny, wręczę im takie pamiątki" - wyznała internautka. 

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola - jak wygląda ich relacja? 

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska od dłuższego czasu deklarują, że między nimi nie ma już poważnych zaszłości, a ewentualne niesnaski dotyczą niezwykle przyziemnych spraw. 

"Kiedyś co prawda rzucałyśmy w siebie patelniami, nasza relacja bywała po prostu wybuchowa… Nie ukrywam, że miałyśmy wiele trudnych momentów, szczególnie wtedy, gdy wpakowałam się w toksyczny związek" – mówiła w jednym z wywiadów.

Po czasie w innym wywiadzie przyznała, że z biegiem lat ich relacje ewoluowały.

"Mamy dojrzałe relacje dwóch dorosłych kobiet, mających swoje życia, swoje pragnienia. Wydaje mi się, że to jest dobra, fajna, ciepła relacja" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości