Katarzyna Sokołowska o byciu mamą. Szybko wróci do pracy? "Są rzeczy ważne i ważniejsze"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Katarzyna Sokołowska o roli mamy

Katarzyna Sokołowska kilkanaście dni temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Ostatnio wzięła udział w konferencji "Top Model". Gwiazda w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak się czuje po porodzie i jak zamierza pogodzić obowiązki mamy z pracą.

Katarzyna Sokołowska na ostatnim evencie zaskoczyła internautów. Gwiazda zaledwie dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na konferencji przed nowym sezonem programu "Top Model" w którym jest jurorką. Reżyserka pokazów mody zachwyciła swoją formą.

Katarzyna Sokołowska o byciu mamą

Przypomnijmy, że Katarzyna Sokołowska już od 2017 r. jest związana z biznesmenem Arturem Kozieją. W kwietniu tego roku reżyserka pokazów poinformowała, że spodziewa się dziecka. Wyznała, że bardzo długo wraz z partnerem starali się o dziecko, jednak udało im się dopiero kiedy skorzystali z metody in vitro.

Teraz Katarzyna Sokołowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedziała, jak czuje się w nowej życiowej roli.

- Jestem przeszczęśliwa. Ta edycja była dla mnie wyjątkowa też z racji stanu, w którym byłam, czułam się znakomicie, więc mogłam spokojnie pracować, ja też jestem życiowo bardzo aktywna, z resztą produkcja też niesamowicie podeszła do tematu, czułam się bezpieczna, zaopiekowana i nieforsowana, ale też mój stan wyczulił mnie na pewne ludzkie sytuacje. Zawsze tak jest, więc to jest normalne. Teraz mam pełnie szczęścia, bo mam cudownego synka i już mogę wrócić do pracy i oczywiście wszystko jest podporządkowane jemu, i z przyjemnością będę mówić o tej edycji, bo będzie wspaniała i zachęcam do oglądania — powiedziała Katarzyna Sokołowska.

Katarzyna Sokołowska powiedziała również, jaka atmosfera panowała na planie najnowszej edycji "Top Model".

- Na planie "Top Model" byłam jeszcze w całości, myślę, że to kwestia dobrej atmosfery. Przerabialiśmy już ciążę Joasi, więc jurorzy też byli zaznajomieni z sytuacją. Organizacyjnie produkcja tutaj umiała nie forsować mnie w sytuacjach ekstremalnych, bo wiadomo, że takie się czasami zdarzają, a teraz to ja muszę zadbać o to, żeby faktycznie móc pogodzić dziecko z pracą — dodała.

Zobacz wideo:

Katarzyna Sokołowska o roli mamy
Katarzyna Sokołowska o roli mamy Katarzyna Sokołowska o roli mamy

Katarzyna Sokołowska zamierza wrócić do pracy?

Katarzyna Sokołowska zamierza łączyć pracę z obowiązkami mamy, jednak jak na razie zamierza skupić się na najważniejszym aspekcie jej życia.

- Jestem skupiona na roli mamy. Mamy teraz sezon urlopowy, więc świetnie się to wszystko ułożyło, ale dla kobiety, która ma dziecko, wydaje mi się, że pewne sprawy są po prostu oczywiste. Często mówię o tym w wywiadach, że jestem na pewnym etapie życia, który jest dla mnie niesamowity. Jeżeli chodzi o macierzyństwo, to pewne decyzje robię bez żalu, są rzeczy ważne i ważniejsze i tyle, tutaj nie ma dylematów, tylko pełna świadomość i dojrzałość decyzji. Nawet jeśli mój udział nie będzie widoczny w różnych wydarzeniach, artystycznych, modowych to nic się nie stanie, czas płynie, do pracy na pewno wrócę, a teraz najważniejszy jest mój synek - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości