Gwiazdy

Ola Kowalska wyszła za mąż? Kasia Kowalska pokazała zdjęcie z zięciem

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Kasia Kowalska, Ola Kowalska

Kasia Kowalska nieoczekiwanie opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z wakacyjnej sesji na plaży. Do fotografii zapozowała u boku młodego, przystojnego mężczyzny. Dopiero hasztagi zdradzają, kim jest ów młodzieniec. "#teściowaizięć" - czytamy.

Kasia Kowalska ma dwoje dzieci: 25-letnią córkę Aleksandrę i 14-letniego syna Ignacego. W najnowszym wpisie wokalistka zasugerowała, że jej starsza pociecha założyła własną rodzinę i wyszła za mąż za swojego partnera.

Córka Kasi Kowalskiej wyszła za mąż?

We wtorkowe popołudnie Instagram zapłonął. Wszystko z powodu postu, który opublikowała Kasia Kowalska. Na zdjęciu wokalistka pozuje na plaży w bikini obok przystojnego, młodego mężczyzny, który pokazuje znak dobrze znany surferom. Na drugim obok tego samego mężczyzny pozuje jej córka - Ola Kowalska. Pod fotografiami widzimy lakoniczny podpis, który wyraża więcej niż tysiąc słów.

"#teściowaizięć #córkazmężem" - czytamy.

To by oznaczało, że Ola Kowalska nie tylko wyszła za mąż, ale również - wszystko utrzymała w tajemnicy. My oczywiście przesyłamy gratulacje!

Joanna Krupa wystąpiła z córką na konferencji "Top model"
Joanna Krupa wystąpiła z córką na konferencji "Top model" Źródło: cozatydzien.tvn

Z gratulacjami pospieszyli również fani gwiazdy.

"Gratulacje dla Oli i partnera", "Pani Kasia teściowa", "Da się? Da się! Gratulacje" - czytamy.

Kasia Kowalska - kim jest?

Kasia Kowalska solową karierę zaczęła w 1994 roku. Wydała aż dziewięć albumów studyjnych, ostatni w 2018 roku, zatytułowany "AYA".  W 1996 roku reprezentowała Polskę na 41. Konkursie Piosenki Eurowizji. Zdobyła Fryderyka w kategorii "fonograficzny debiut roku 1994". Prywatnie była związana z Kostkiem Joriadisem, który odpowiadał również za produkcję jej muzyki. Owocem ich związku jest córka Ola. Ich relacja jednak nie przerwała próby czasu. Następnie wokalistka związała się z perkusistą Marcinem Ułanowskim, z którym ma syna Ignacego.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości