Katarzyna Sokołowska otrzymała ogrom wsparcia od kobiet. "To przerosło moje oczekiwania"

Katarzyna Sokołowska dziękuje za wsparcie, które otrzymuje w czasie ciąży
Katarzyna Sokołowska dziękuje za wsparcie, które otrzymuje w czasie ciąży
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Sokołowska ogłosiła swoją ciążę w czasie świąt wielkanocnych. Napisała wtedy: "cuda się zdarzają" i tą wiadomością zachwyciła swoich fanów. Jurorka "Top model" zaszła w ciążę w dojrzałym wieku, ale ze spokojem myśli o przyszłości swojego dziecka. Gwiazda nie spodziewała się, ile wsparcia otrzyma nie tylko od kobiet, ale i od mężczyzn. W rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jak poczuła się z tym, że ludzie zechcieli podzielić się z nią swoimi historiami.

Katarzyna Sokołowska jest w zaawansowanej ciąży. Jurorka "Top model" zdradziła już, że urodzi syna. Zawsze marzyła o macierzyństwie, musiała się o nie długo starać, ale teraz cieszy się każdą chwilą błogosławionego stanu i nie może doczekać się tego, kiedy jej pierwsze dziecko pojawi się na świecie.

Katarzyna Sokołowska docenia wyznania fanów. Nie spodziewała się takiego wsparcia

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Katarzyna Sokołowska przyznała, że ilość reakcji na to, że spodziewa się dziecka, bardzo ją zaskoczyła. Jeszcze większym szczęściem było to, że większość komentarzy była wspierająca. Kobiety pisały, że gwiazda swoim wyzwaniem dodała im otuchy. Katarzyna Sokołowska zbliża się do rozwiązania, ale nadal czuje emocje, które towarzyszyły jej, gdy ogłosiła ciążę.

- To było dla mnie niesamowite. To, jak to było ważne i dla ilu kobiet, ale również mężczyzn. I młodszych i starszych. Ja zawsze powtarzam: każdy ma swoją drogę, swój czas, każda kobieta to inny życiorys, każda rodzina to inna sytuacja - podkreśliła w rozmowie z nami.

Jednocześnie jurorka "Top model" podkreśliła, że nigdy nie chciała stawiać się w roli ekspertki od tematów związanych ze staraniem się o dziecko. Nie mogła dłużej ukrywać ciąży, więc podzieliła się swoim stanem z fanami. Wtedy okazało się, że wiele osób chciało opowiedzieć o swoich (często bolesnych) doświadczeniach.

- Nie daję sobie prawa do takich deklaracji, doradzania, bo nie jestem specjalistą od tego, ale bardzo było to dla mnie miłe, ile kobiet zechciało się ze mną podzielić tymi swoimi próbami i czasami trudną sytuacją. I naprawdę całym sercem i empatią czuję to i czuję też od nich tę energię. To przerosło moje oczekiwania [...] Do tej pory dostaję tyle ciepła, bardzo dziękuję wszystkim, którzy tak cieszą się moim szczęściem - wyznała.

Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Sokołowska zdecydowała się na zabieg in vitro

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Katarzyna Sokołowska w wywiadzie dla "Twojego Stylu" otwarcie wyznała, że poroniła naturalną ciążę, dlatego zdecydowała się na zabieg in vitro. Gwiazda zdaje sobie sprawę z kwestii biologicznych, zdolności swojego organizmu. Jednak jest pod stałą opieką lekarzy, którzy twierdzą, że jest biologicznie młodsza, niż wskazuje na to jej pesel. W wywiadzie Katarzyna Sokołowska wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się opowiedzieć publicznie o swoim zapłodnieniu in vitro.

"Postanowiłam, że moją ciążą zaopiekuję się także w sensie medycznym od pierwszego dnia. Będę ją obserwować, kontrolować, nic mi nie umknie. Powiedzenie o in vitro wydało mi się naturalne. Kompletnie nie spodziewałam się aż takiej reakcji na podzielenie się tą wiadomością [...] Prawda jest taka, że starałam się o dziecko kilka długich lat. Czasem słyszę opinie, że sobie wszystko wykalkulowałam: kariera, facet, pieniądze, macierzyństwo. To nie ma nic wspólnego z prawdą" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości