Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska pierwszy raz pokazała zdjęcie syna. "Niesamowite, jak ten czas leci"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Katarzyna Sokołowska o roli mamy

Katarzyna Sokołowska od miesiąca należy do grona mam. Z tej okazji postanowiła podzielić się z internautami fotografiami synka z prywatnego, domowego archiwum. Pierwszy raz od narodzin dziecka uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda chłopiec. "Niesamowite, jak ten czas leci" - skomentowała Lara Gessler.

Katarzyna Sokołowska niedawno zaskoczyła wszystkich wieścią, że wraz ze swoim partnerem spodziewają się dziecka. Tuż przed rozpoczęciem nowej edycji "Top Model" jurorka poinformowała, że na świecie jest już jej wymarzony synek. Niedawno po raz pierwszy opublikowała zdjęcia, które pokazują, jak wygląda pociecha gwiazdy. 

Katarzyna Sokołowska pokazała syna

Katarzyna Sokołowska za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała kilka ujęć z chwil spędzonych z miesięcznym synkiem. Na jednym ze zdjęć widać kawałek główki chłopca, a internauci szybko zwrócili uwagę na jego ciemne włosy. 

"Rety Kasienko… niesamowite, jak ten czas leci" - napisała pod zdjęciami Lara Gessler. 

"Piękne chwile. Warto je celebrować" - skomentowała jedna z obserwatorek. 

"Aż trudno oderwać wzrok. Cudowny maluszek" - czytamy pod postem Katarzyny Sokołowskiej. 

Reżyserka pokazów mody udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała, jak macierzyństwo zmieniło jej plany zawodowe i kiedy zamierza wrócić do swoich codziennych obowiązków. 

- Jestem skupiona na roli mamy. Mamy teraz sezon urlopowy, więc świetnie się to wszystko ułożyło, ale dla kobiety, która ma dziecko, wydaje mi się, że pewne sprawy są po prostu oczywiste. Często mówię o tym w wywiadach, że jestem na pewnym etapie życia, który jest dla mnie niesamowity. Jeżeli chodzi o macierzyństwo, to pewne decyzje robię bez żalu, są rzeczy ważne i ważniejsze i tyle, tutaj nie ma dylematów, tylko pełna świadomość i dojrzałość decyzji. Nawet jeśli mój udział nie będzie widoczny w różnych wydarzeniach, artystycznych, modowych to nic się nie stanie, czas płynie, do pracy na pewno wrócę, a teraz najważniejszy jest mój synek - wyjaśniła gwiazda w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Kasia Sokołowska o figurze po ciąży i połogu. Jaki jest jej sekret?
Kasia Sokołowska o figurze po ciąży i połogu. Jaki jest jej sekret?

Katarzyna Sokołowska o ciąży i "Top Model" 

Już za kilka tygodni widzowie TVN będą mogli obejrzeć nową edycję "Top Model". Podczas nagrań do show, Katarzyna Sokołowska była w ciąży i jak wyznała - przez swój wyjątkowy stan - ta edycja była dla niej wyjątkowa. 

- Jestem przeszczęśliwa. Ta edycja była dla mnie wyjątkowa też z racji stanu, w którym byłam, czułam się znakomicie, więc mogłam spokojnie pracować, ja też jestem życiowo bardzo aktywna, z resztą produkcja też niesamowicie podeszła do tematu, czułam się bezpieczna, zaopiekowana i nieforsowana, ale też mój stan wyczulił mnie na pewne ludzkie sytuacje. Zawsze tak jest, więc to jest normalne. Teraz mam pełnie szczęścia, bo mam cudownego synka i już mogę wrócić do pracy i oczywiście wszystko jest podporządkowane jemu, i z przyjemnością będę mówić o tej edycji, bo będzie wspaniała i zachęcam do oglądania — powiedziała Katarzyna Sokołowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości