Małgorzata Heretyk-Musiał o imieniu córki i porodzie. "Z dumą patrzę na siebie w lustrze"

Małgorzata Heretyk-Musiał z serialu "19+" o połogu
Małgorzata Heretyk-Musiał z serialu "19+" o połogu
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał opublikowali rodzinne zdjęcia, ciesząc się z małego święta, bo ich córeczka skończyła trzy tygodnie. Gwiazdy serialu "19+" pokazują fanom, jak teraz wygląda ich codzienność. Czy zawsze jest tak kolorowo? Małgorzata Heretyk-Musiał w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o tym, jak czuje się po porodzie i czy zmaga się z presją idealnego wyglądu.

Małgorzata Heretyk-Musiał bardzo chciała być mamą. Jej marzenie niedawno się spełniło, gdy mogła przytulić swoje ukochane dziecko. Wiele gwiazd mówi o swoich doświadczeniach związanych z początkami macierzyństwa. Jak zmieniło się życie gwiazdy serialu "19+"?

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał zdradzili imię córki

Dumni rodzice w końcu podzielili się z fanami imieniem wybranym dla ich córeczki. Dziewczynka nazywa się Nel. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Małgorzata Heretyk-Musiał przyznała, że oboje z mężem nie chcieli robić z tego żadnej tajemnicy, ale czekali na uroczysty moment i efekty sesji zdjęciowej, którymi oznajmili, jak będzie nazywać się ich córka.

To imię spodobało nam się już bardzo dawno temu... Kiedy staraliśmy się o maluszka, już wiedzieliśmy, że tak będzie miała na imię
- wyjaśniła w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz.

W sieci szerokim echem odbiło się szczere wyznanie Martyny Wojciechowskiej. Dziennikarka zainspirowała się zdjęciami Aleksandry Żebrowskiej po porodzie. Powiedziała, że po urodzeniu swojej córki Marysi wstydziła się spojrzeć na swoje ciało w lustrze. Jak w połogu czuje się Małgorzata Heretyk-Musiał? Wypowiedź gwiazdy serialu "19+" w drugiej części artykułu.

"19+" Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Jakimi będą rodzicami?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gwiazda serialu "19+" o samopoczuciu w połogu. Jak postrzega swoje ciało?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Małgorzata Heretyk-Musiał opowiedziała, jak czuje się w pierwszych tygodniach życia swojego maluszka. Czy według niej macierzyństwo zawsze ma jasne barwy?

- Pierwsze tygodnie są piękne, ale bywają też trudne. Czy coś mnie zaskoczyło? Na pewno tak. Cały ten połóg dla kobiety to nie lada wyzwanie. Emocjonalne wsparcie partnera, męża jest tutaj nieocenione. Połóg jest wymagający, bo kobieta dochodzi do siebie, hormony szaleją, spotykamy różne trudności. Chcemy być jak najlepsze! Wiele mam same sobie narzucają presję. Jak coś pójdzie nie tak, często mamy wyrzuty sumienia, same siebie karcimy… dużo jest emocji, płaczu właśnie z bezsilności. Bo nam coś nie wyszło, bo maluszka coś boli i sobie nie radzimy — wyznała.

Co młoda mama czuje, gdy przygląda się ciału, które zmieniło się w trakcie ciąży i po porodzie?

- Jeśli chodzi o moje ciało, to akurat w ogóle nie mam z tym problemu. Z dumą patrzę na siebie w lustro. W końcu urodziłam śliczną córeczkę. Moje ciało ładnie się regeneruje. Tutaj akurat jestem miło zaskoczona. Ale mam świadomość, że dla wielu kobiet może to być powodem kompleksów. Mnie bardziej chodzi o emocje i inne trudności. O taką presję, która jest w naszych głowach, na sto myśli naraz … na presję otoczenia. Bo ja jestem dla siebie bardzo łaskawa naprawdę. W końcu 9 miesięcy nosiłam ją w brzuszku. Daję sobie czas. Wiem, że wiele mam spotykają nadmierne kilogramy lub wygląd brzuszka, który jest powodem kompleksów. Tu też pewnie ogromną rolę odgrywa genetyka. Mnie ona tu dużo pomogła, bo czuję się jak przed ciążą — stwierdziła w rozmowie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości