Katarzyna Warnke była zdradzana przez partnera. "Czułam, że to jest prawda"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke opowiedziała, że o zdradzie byłego partnera dowiedziała się podczas wspólnych wakacji. Szczere wyznanie wywołało zamieszanie w polskim show-biznesie. "Zostaje taki rodzaj skazy w człowieku. Nie polecam"- powiedziała artystka. 

Katarzyna Warnke od lat tworzy udany związek z aktorem, Piotrem Stramowskim. W jednym z ostatnich wywiadów wspomniała jednak, że nie zawsze miała szczęście w miłości. Jej ówczesny partner dopuścił się zdrady a ona, dowiedziała się o tym z wiadomości w jego telefonie.

Katarzyna Warnke o zdradzie

Aktorka w rozmowie z portalem pomponik.pl opowiedziała o przykrym doświadczeniu sprzed lat. Jak twierdzi, kobieca intuicja jej nie zawiodła i musiała zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych krzywd partnerskich - zdradą.

"Zdarzyło mi się raz, że oszukiwał mnie chłopak. Nie Piotrek. Do tego stopnia, że smsował na wspólnych wakacjach z osobą, z którą już miał romans. Zdarzało mi się sprawdzać jego telefon, żeby się upewnić, bo byłam w takim dziwnym trybie, że czułam, że to jest prawda. (...) Bardzo tego żałuję, wiem, że nie mogłam się zachować inaczej, to się od razu skończyło (...) Zostaje taki rodzaj skazy w człowieku. Nie polecam" - wyznała. 

Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień"
Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień" Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o wsparciu, jakie dostaje od najbliższych. Gwiazda bez ogródek przyznała, że czasem potrafi jej nie być w domu cały dzień. Wówczas Janusz Józefowicz i ich córka Kalina muszą sobie radzić sami. - To wszystko często jest też pode mnie aranżowane - mówiła.

Katarzyna Warnke - miłość i związki 

Artystka w wywiadzie przyznała, że doskonale wie, jak różni są ludzie, oraz że zdrada nie dla każdego oznacza rychły koniec związku. Dla niej jednak jest niepojętą krzywdą i nie potrafiłaby nawiązać głębszej relacji z osobą, która się takiego czynu dopuściła. 

"Zdrada jest wpisana w człowieka, natomiast ja jej nie toleruję zupełnie. (...) Niektórzy ludzie może nie są stworzeni do takich związków stałych, głębokich" - powiedziała. 

Katarzyna Warnke to jedna z najbardziej charakterystycznych i lubianych w Polsce aktorek. Od 2016 roku jest żoną Piotra Stramowskiego a od 2019 roku wspólnie wychowują córeczkę, Helenkę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości