Katarzyna Warnke zapozowała w stroju kąpielowym. Obok tajemniczy mężczyzna

Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke zapozowała w stroju kąpielowym. Obok tajemniczy mężczyzna
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Warnke opublikowała zdjęcie z wakacji, do którego zapozowała w bikini. Największą uwagę fanów nie wzbudził jednak strój aktorki, a obecność na fotografii tajemniczego mężczyzny. Wielbiciele gwiazdy zastanawiają się, czy to jej nowy partner.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski po raz pierwszy spotkali się na planie filmu "W spirali", gdzie wcielili się w rolę małżeństwa. W 2016 roku zdecydowali się na ślub, a trzy lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Helena. Mimo że wydawali się tworzyć doskonałą relację, to w 2022 r. podjęli decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Warnke opublikowała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną

Katarzyna Warnke podczas ostatnio udzielanych wywiadów chętnie opowiada o swojej zakończonej relacji z Piotrem Stramowskim. Aktorka zagościła niedawno w podcaście "Mamy tak samo", który jest prowadzony przez Natalię Hołownię i Martynę Wyszykowską. Gwiazda podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat rozstania.

"Nie zaczęło się od Heleny. Zaczęło się od wejścia w tryb 'na serio'. Pochodzimy z bardzo różnych domów. Moi rodzice to były dwa wolne duchy, nie trzymali się siebie kurczowo, był spokój, każdy miał swoją przestrzeń, jak ktoś spał, to inni chodzili na paluszkach, jak ktoś się wyciszał, to było oczywiste, że nie wchodzi mu się w to z butami" - wyjawiła.

Teraz na instagramowym profilu Katarzyny Warnke pojawiło się zdjęcie z wakacji. Gwiazda zapozowała do niego w bikini, a obok niej widoczny jest tajemniczy mężczyzna bez koszulki.

Pod fotografią natychmiast pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych nią internautów. Niektórzy z nich mają nadzieję, że Katarzyna Warnke zapozowała do zdjęcia wraz z nowym partnerem.

"Nie wiem, kim jest ten facet, ale ma szczęście";

"Facet ma szczęście pilnować, dbać, szanować" - pisali rozentuzjazmowani fani.

Piotr Stramowski opowiedział o relacjach z Katarzyną Warnke

Jakiś czas temu Piotr Stramowski i jego nowa partnerka pokazali się razem podczas jednego z wydarzeń publicznych. Para pojawiła się na premierze filmu "Barbie". Przy tej okazji aktor znalazł czas, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy. W wywiadzie dla portalu jastrzabpost.pl aktor wyznał, że decyzja o pokazywaniu się publicznie z nową partnerką przyszła mu spontanicznie.

"Od początku, kiedy uznaliśmy, że jest na to przestrzeń. To się dzieje naturalnie. Staramy się nie planować, tylko żyć tak, żeby wszystkim było dobrze i nikogo tym nie krzywdzić" - opowiedział.

Przy okazji Piotr Stramowski został zapytany o aktualne relacje z Katarzyną Warnke. Jak się okazuje, te są pełne szacunku. Jest to związane z dbaniem o ich wspólną pociechę.

"Trzeba mieć bardzo dobre relacje i szanować drugą stronę, a przede wszystkim myśleć o tej najmniejszej istotce. Kiedy jest szacunek wzajemny, to wszystko jakoś się układa. Na pewno lepiej niż jak idzie na noże" - wyjawił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości