Sonia Bohosiewicz i Piotr Połać w programie "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Kiedy oglądać?

Sonia Bohosiewicz bohaterką programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec"
Sonia Bohosiewicz bohaterką programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec"
Źródło: MWMEDIA
Program "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" miał premierę na TTV w 2021 roku. Jego formuła jest prosta. Gwiazdy powracają do rodzinnych stron, by spędzić czas z rodzicami i zdobyć mądrość, którą przekazują starsze pokolenia. Popularność produkcji z sezonu na sezon jest coraz większa, co przyczyniło się powstania kolejnych dwóch serii. Tym razem z udziałem Soni Bohosiewicz i Piotra Połacia. Sprawdź, kiedy ich premiera!

Pierwsza edycja programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" ukazywała losy komika Roberta Motyki i jego relacji z ojcem Tadeuszem. Planowany odpoczynek w rodzinnych stronach przekształcił się w remont pomieszczenia na sklep z odzieżą używaną. Sukces skłonił twórców do kontynuacji. Druga seria ich przygód miała równie dużą popularność. Później postawiono na nieco inną wersję programu i wyemitowano "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka" z udziałem Malwiny Wędzikowskiej i jej mamy. Teraz wracamy do oryginalnej formuły programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Konrad Mariański z "Goggleboxa" o planach poza telewizją oraz popularności
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sonia Bohosiewicz w "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec"

Sonia Bohosiewicz wraz z tatą wystąpi w programie "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Mają oni niezwykłe korzenie. Aktorka przyszła na świat w rodzinie polskich Ormian. Ma trójkę rodzeństwa — Łukasza, Mateusza oraz siostrę Maję. Jej kuzyn Jakub Bohosiewicz także jest aktorem.

Dorastając w Żorach, Sonia uczęszczała do szkoły podstawowej i liceum ogólnokształcącego im. Karola Miarki. W trakcie nauki w ostatniej klasie liceum uczestniczyła w warsztatach aktorskich, które rozbudziły w niej pasję do sztuki aktorskiej. Później doskonaliła aktorski warsztat w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

W odkrywaniu rodzinnych korzeni pomogły aktorce Kinga Urbańska i Karolina Szlęzak z programu "Tropicielki rodzinnych historii" w Travel Channel.

"Powiedziałam dziewczynom, że będą musiały się sporo naszukać. Moja rodzina od strony ojca jest dobrze opisana. Mam wielu świrów, freaków pozytywnych. Ta rodzina ma piękne korzenie, długie. To rodzina, która zapisała się w historii, więc można te znaki znaleźć" - mówiła Sonia Bohosiewicz.

Gwiazda odkryła, że jej rodzina przyjechała z Armenii przez Lwów i dostała uznanie szlachectwa przez rząd polski. Jej ród pochodzi z rodu książęcego.

"Dziewczyny zaskoczyły mnie historią od strony mojej mamy, czyli Danelów. Okazało się, że tam jest dużo działaczy, artystów, ludzi kultury, którzy oddawali się społecznie. Oni budowali też tożsamość polską na Śląsku" - stwierdziła Sonia Bohosiewicz.

"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Sonia Bohosiewicz z tatą
"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Sonia Bohosiewicz z tatą
"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Sonia Bohosiewicz z tatą
Źródło: materiały prasowe

Piotr Połać z Braci Figo Fagot w "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec"

Rockandrollowy wokalista Piotr Połać prowadzi bujne życie pomiędzy koncertami a domem. Od dawna, a właściwie to od ponad 20 lat, nie spędził wolnego czasu ze swoim ojcem Ireneuszem. Zapracowani na co dzień syn, muzyk oraz tata, lekarz, spotkają się z okazji niecodziennego projektu w domu przyrodniej siostry Piotra pod Łodzią.

Czy podczas wspólnej pracy ich odmienne temperamenty pozwolą im wzmocnić relację? Czy Piotr, który od 6 lat również jest tatą, popatrzy na swoje dzieciństwo z innej perspektywy? Przez dwa tygodnie będą mieli okazję nauczyć się od siebie nowych umiejętności oraz zmierzą się ze swoimi, nie zawsze łatwymi emocjami.

"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Piotr Połać z tatą
"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Piotr Połać z tatą
"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Piotr Połać z tatą
Źródło: materiały prasowe

"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" – kiedy emisja?

Nowe odcinki programu TTV "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" będą emitowane w każdą niedzielę o godzinie 22.00, a premiera pierwszego z nich zapowiedziana jest już na 3 września 2023 roku. Powtórki programu będzie można obejrzeć w czwartki o godzinie 1.05, piątki o 20.05, soboty o 17.10 i niedziele o 14.05.

"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec"
 "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec"
 "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec"
 "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec"
 "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec"
+1
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości