Katarzyna Zielińska wspomina zmarłą mamę. "Tęsknota jeszcze większa"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała dwa zdjęcia. Porównuje w nich podobieństwo do swojej zmarłej mamy. "Rok zatoczył koło właśnie dziś, a tęsknota jeszcze większa" - napisała. Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy.

Katarzyna Zielińska niespodziewanie, w lipcu 2021 roku musiała zmierzyć się z ogromną stratą. Zmarła jej ukochana mama, Anna. W pierwszą rocznicę tego smutnego wydarzenia aktorka opublikowała zdjęcia z prywatnego archiwum. 

Katarzyna Zielińska wspomina mamę

Katarzyna Zielińska od lat systematycznie publikuje zdjęcia i filmy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka nie stroni od pokazywania swojej codzienności i ważnych dla siebie wydarzeń. Jej mama Anna pojawiała się na profilu na Instagramie gwiazdy, a internauci nieprzerwanie zachwycali się jej pięknymi błękitnymi oczami i ciepłem, które od niej biło. 

"Mamcia. Nie ma jej już tyle czasu. Rok zatoczył koło właśnie dziś, a tęsknota jeszcze większa. Ale mój Motyl jest ze mną. Tylko bez tych telefonów Mamciu cholernie smutno... I twoich kanapek, najlepszych na świecie… I śledzików na raz… I wygłupów. Ale podobne jesteśmy, co?" - napisała pod zdjęciem na Instagramie Katarzyna Zielińska. 

W kilka chwil pod zdjęciem na Instagramie pojawiły się setki komentarzy od internautów. 

"Jesteście bardzo podobne. Niesamowicie" - napisała Agnieszka Dygant. 

"Kochana, jej bezwarunkowa, bezgraniczna miłość zawsze jest przy Tobie. Jest też w Tobie" - skomentowała Aida Kosojan-Przybysz.

"Te cudowne niebieskie oczy… My też za nimi tęsknimy" - napisał jeden z obserwatorów Katarzyny Zielińskiej.

Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty
Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty Karolina Antoniades z "Żon Miami" opowiedziała o dzieciństwie, relacjach z tatą i śmierci, która wszystko zmieniła.

Śmierć mamy Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska w lipcu 2021 roku pożegnała swoją ukochaną mamę. Anna Zielińska odeszła 5 lipca w wieku 76 lat. 

"Mamusiu, Mamusiu, Mamuś. Od ponad tygodnia Niebo ma kolor Twoich oczu. Jest jeszcze bardziej niebieskie. Jest piękne. Szukamy Cię z Heniem i Alesiem na każdej chmurce. To takie trudne Mama. Ciężko ogarnąć głowę. Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest Ci tam dobrze. Na pewno tak jest. Spacerujesz i oddychasz pełną piersią. Tylko zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem. Miałyśmy iść na kawę do kawiarni Kalusi i na placki z wątróbką. Twoje ulubione. Ale jakoś to ogarnę. Muszę. Tylko powiedz mi, dlaczego w Niebie nie działają telefony? Byłoby łatwiej, bo zawsze odbierałaś od nas Mamuś. Zawsze" - napisała Katarzyna Zielińska w pożegnalnym poście. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości