Katie Holmes chce chronić córkę przed paparazzi. Suri Cruise wchodzi do show-biznesu

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Suri Cruise to córka Katie Holmes i Toma Cruise

Katie Holmes bardzo rzadko wypowiada się na tematy prywatne, a prawie nigdy nie wspomina w wywiadach o córce. Tym razem jednak aktorka wspomniała o Suri Cruise, która powoli wkracza do świata show-biznesu. Była żona Toma Cruise przyznała, że zawsze chciała ją chronić przez paparazzi.

Katie Holmes i Tom Cruise tworzyli kiedyś jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie. Małżeństwo było uważane za niemal idealne i wzbudzało ciekawość czytelników prasy z całego świata. Owocem miłości aktorów została ich córka Suri Cruise, która dziś jest nastolatką. Niestety związek Katie Holmes i Toma Cruise rozpadł się w nie najlepszych okolicznościach, a gwiazdorzy przez długi czas walczyli ze sobą w sądzie. We wszystko był zamieszany Kościół Scjentologiczny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje"
Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje" Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o swojej popularności.

Katie Holmes chce ochronić córkę przez paparazzi

Katie Holmes udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Glamour". Aktorka przyznała, że stara się chronić prywatność swojej córki, która od dziecka dorastała pod stałym nadzorem fotoreporterów. Jest to jednak dla niej coraz trudniejsze, ponieważ 16-letnia Suri Cruise nieśmiałym krokiem zaczyna iść śladami swoich sławnych rodziców i niedawno zadebiutowała w pierwszym filmie. Córka Katie Holmes i Toma Cruise zaśpiewała w produkcji "Rare Objects", którą wyreżyserowała jej mama.

"Dla mnie najważniejsze jest, żeby ją chronić, ponieważ była tak bardzo widoczna już od najmłodszych lat" – powiedziała Katie Holmes.

Aktorka podkreśliła, że jej córka jest niezwykłą osobą i jest wdzięczna losowi za to, że może być jej mamą. Nie da się ukryć, że Suri Cruise, mając takie geny, na pewno odziedziczyła po rodzicach niesłychany talent i wrażliwość na sztukę. Nastolatka wizualnie robi się z roku na rok coraz bardziej podobna do swojej mamy, a zagraniczne media wieszczą jej wielką karierę.

Katie Holmes bardzo rzadko wypowiada się publicznie na temat córki. Ma to związek z trudnym rozwodem z Tomem Cruise, do jakiego doszło w 2011 roku.

Tom Cruise od wielu lat nie ma kontaktu z córką

Tom Cruise nie ma wizerunku perfekcyjnego ojca. Słynny aktor zaczął tracić kontakt ze swoją córką Suri Cruise stopniowo po rozwodzie z Katie Holmes, a ich relacja do dziś nie została należycie odbudowana. Niedawno zagraniczna prasa informowała, że 16-latka od bardzo dawna nie jest już częścią życia swojego sławnego ojca. Tom i Suri Cruise nie widują się, ani nie rozmawiają od dłuższego czasu.

W 2012 roku Tom Cruise, podczas rozprawy sądowej przeciwko Bauer Media, przyznał, że Kościół Scjentologiczny odegrał olbrzymią rolę w jego kontaktach z córką. To właśnie między innymi przez przynależność aktora do tej wspólnoty Katie Holmes ograniczyła mu kontakty z dzieckiem. Podczas rozprawy przyznał, że jego była żona zakończyła ich związek "w celu ochrony Suri przez Scjentologią".

"Tak, to jedna z teorii" - przyznał bez ogródek na sali sądowej.

Świetną relację z córką ma natomiast Katie Holmes. Aktorka w ostatnim wywiadzie przyznała, że zawsze prosi ją o wkład w jej filmy: recenzuje je lub użycza swojego głosu do nagrań ścieżki dźwiękowej. Prywatnie obie traktują siebie niczym przyjaciółki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości