Keanu Reeves w sądzie z prześladowcą. Aktor wywalczył zakaz zbliżania

Keanu Reeves wywalczył zakaz zbliżania się dla swojego prześladowcy
Keanu Reeves wywalczył zakaz zbliżania się dla swojego prześladowcy
Źródło: Getty Images
Keanu Reeves nie ma ostatnio łatwego czasu. Aktor złożył pozew sądowy przeciwko mężczyźnie, który od miesięcy go prześladuje, a nawet twierdzi, że jest jego krewnym. Jak donosi portal "TMZ" w sprawie właśnie zapadł wyrok.

Keanu Reeves to znany amerykański aktor, który zasłynął rolą Neo w filmie "Matrix". Kolejną ważną rolą w dorobku aktora jest tytułowa rola w produkcji "John Wick". Aktor nie tylko rewelacyjnie gra w filmach, ale również jest świetnym producentem i reżyserem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Keanu Reeves walczy z prześladowcą

Keanu Reeves nie jest spokojny o swoje bezpieczeństwo od czasu, gdy w listopadzie 2022 r. w jego życiu pojawił się niejaki Bryan Dixon. Wspomniany co najmniej 6 razy próbował dostać się do domu aktora, podając się za jego krewnego. Jakby tego było mało, raz zasnął na trawniku przed posesją aktora, a innym razem zostawił plecak, w którym m.in. znalazł się test do badania krwi.

Keanu Reeves był na tyle zaniepokojony całą sytuacją, że zatrudnił firmę ochroniarską. Okazało się, że mężczyzna ma sporą kartotekę i wielokrotnie był podejrzewany o włamania i wandalizm.

Jak donosi portal "TMZ" ostatecznie aktorowi udało się uzyskać sądowy zakaz zbliżania się dla mężczyzny. Wspomniany będzie mógł zostać aresztowany, gdy zbliży się na odległość niespełna 100 metrów do aktora lub jego partnerki. Zakaz dotyczy również zbliżania się do posesji gwiazdy.

Keanu Reeves wraz z partnerką Alexandrą Grant
Keanu Reeves wraz z partnerką Alexandrą Grant
Źródło: Getty Images

Pełne tragedii życie prywatne aktora

Keanu Reeves w prywatnym życiu ma za sobą wiele ciężkich momentów. Począwszy od czasów dzieciństwa, kiedy to jego rodzice rozwiedli się, gdy miał zaledwie 3 lata. Wkrótce potem zmarł jego ojciec. Niedługo później przyszły aktor przeprowadził się wraz ze swoją matką z Bejrutu do Nowego Jorku.

Po rozpadzie kolejnego związku matki aktora oboje przenieśli się do Toronto. Keanu Reeves w wywiadach nie ukrywał, że wydarzenia z dzieciństwa odcisnęły na nim swoje piętno. Szkołę porzucił w wieku 16 lat, a dom rodzinny 2 lata później. Tuż przed rokiem 2000, kiedy jego kariera aktorska zaczęła nabierać tempa związał się z aktorką Jennifer Syme.

Niedługo potem para spodziewała się dziecka. Niestety, mała Ave zmarła zaraz po urodzeniu. Wkrótce potem Jennifer Syme uległa wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego poniosła śmierć na miejscu. Aktor długo nie mógł się pozbierać po ciosach, jakie zafundowało mu życie.

Na całe szczęście po latach Keanu Reeves odnalazł szczęście u boku artystki i filantropki Alexandry Grant, z którą pierwszy raz pokazał się oficjalnie w 2019 roku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości