Kevin Mglej poleca różańcowe randki. "Zawsze to nas tak zbliżało"

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Źródło: MWMEDIA
Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja od wielu miesięcy znajduje się na językach wszystkich mediów. Para wzbudza liczne kontrowersje, a niedawno plotkowano o ich ślubie. Tymczasem Kevin Mglej udzielił właśnie wywiadu, w którym wyznał, że do ukochanej zbliżyła go modlitwa.

Ta para od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Początkowo na tapet wzięto różnicę wieku: gdy Roksana Węgiel wchodziła w dorosłość u boku ukochanego, Kevin Mglej 18. urodziny miał już dawno za sobą. To nie spodobało się fanom wokalistki, którzy krytykę usprawiedliwiali dbaniem o gwiazdę. Późniejsze zaręczyny tylko dolały oliwy do ognia. W ostatnim czasie plotkowano o ślubie pary, a gorąca dyskusja na temat alimentów nie przyczyniła się do wzrostu sympatii wobec partnera Roksany Węgiel.

Czytaj też: Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie? Artystka pokazała zdjęcie obrączki

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Adam Woronowicz o wyzwaniach aktorskich. Rola namiętnego kochanka to dla niego nowość
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kevin Mglej zachęca do modlitwy podczas randki

Nie jest tajemnicą, że zarówno Roksana Węgiel, jak i jej partner, są osobami wierzącymi i praktykującymi. Zagorzali katolicy wielokrotnie podkreślali, że ich związek to dar od Boga, który dawał im znaki utwierdzające ich w przekonaniu na temat wzajemnej wiecznej miłości.

"To była taka miłość od pierwszego wejrzenia kiedy spotkaliśmy się w studiu, chociaż żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło, a potem okazała się niesamowicie wrażliwą ciepłą empatyczną dojrzałą osobą i tak rozpłynąłem się po prostu" - wyznał partner artystki w rozmowie z serwisem swiatgwiazd.pl.

Tymczasem w jednym z ostatnich wywiadów Kevin Mglej wyznał, że w momentach kryzysowych wraz z ukochaną szukają wsparcia w modlitwie. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post zachęcał do... różańcowych randek.

Dużo się razem modlimy. Szukamy wsparcia w Bogu. Jak coś się dzieje, to czasami jedno, czasami drugie, czasem razem idziemy do kościoła. Z takich ciekawostek, które rekomenduję to mieliśmy randki różańcowe
- powiedział.

Jak wyglądają takie spotkania? Kevin Mglej szybko to wyjaśnił!

Czyli jak niektórzy ludzie się zdzwaniają na wideokonferencjach i gadają na różne tematy, my się znaliśmy i też rozmawialiśmy bardzo dużo, ale odmawialiśmy różaniec i to zawsze nas tak zbliżało. Więc ta wiara jest obecna. Co prawda program w niedzielę nie zawsze nam w tym pomaga, ale wydaje nam się, że jesteśmy na dobrej drodze
- dodał.

Walka o alimenty wciąż trwa

W ostatnim czasie wokół pary zrobiło się gorąco bynajmniej nie ze względu na ich wielką miłość. W sieci pojawił się bowiem temat alimentów, które Kevin Mglej wpłaca bądź nie na syna, którego doczekał się z aktorką Malwiną Dubowską. Partner Roksany Węgiel niejednokrotnie chwalił się tym, jak spędza czas z pociechą. Gdy Kevin Mglej wycofał się z obecności w mediach społecznościowych, wielu zachodziło w głowę, czy wynika to z fali krytyki, która spadła na parę. Roksana Węgiel w jednym z wywiadów przyznała, że jej ukochany zwyczajnie nie czuje się dobrze w tej materii.

On nigdy nie chciał działać publicznie jako instagramer. On ma na głowie inne sprawy — swoje biznesy, swoje firmy, więc tym się zajmuje. Po czasie stwierdził, że to była jedna z jego najlepszych decyzji, więc super
- powiedziała w rozmowie z serwisem Pudelek.

Mimo że Kevin Mglej wycofał się z instagramowej działalności, krytyka i tak go dosięgła. Pod jednym z postów internauta zwrócił uwagę na kwestię alimentów.

"Kevin ma swoje biznesy, ale na dziecko alimentów nie płacił" - napisał.

Roksana Węgiel stanęła w obronie ukochanego i rozwiała wszelkie wątpliwości.

"Płaci i to sporo" - ucięła.

Ta dyskusja pod postem wywołała do tablicy ekspartnerkę mężczyzny, która miała zgoła odmienne zdanie. Malwina Dubowska w rozmowie z serwisem shownews.pl wyznała, że nie zgadza się z opinią, jakoby Kevin Mglej był zaangażowanym ojcem.

"Jeśli rzeczywiście Kevin spełniałby swoją rolę i sytuacja wyglądałaby tak dobrze, to prawdopodobnie nie byłoby takiej potrzeby, aby to podkreślać w każdym wywiadzie. Wówczas fakt ten mógłby być oczywisty bez konieczności ciągłego akcentowania. I dlatego warto czasem zastanowić się, czy publiczny wizerunek odzwierciedla rzeczywistość. I tutaj pozostawię trzy kropki" - odpowiedziała aktorka.

Czytaj więcej: Była partnerka Kevina Mgleja odpowiada Roksanie Węgiel. "Doszły mnie słuchy, że opływam w luksusach"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości