Małgorzata Socha poznała męża, gdy miała 16 lat. Historia miłości pełna przygód

Małgorzata Socha z mężem
Małgorzata Socha z mężem
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski poznali się, gdy jeszcze byli nastolatkami. Para do dziś uchodzi za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie, a ich historia miłości jest bardzo wzruszająca. Wiecie, że to aktorka jako pierwsza oświadczyła się swojemu ukochanemu?

Małgorzata Socha to nie tylko jedna z najbardziej popularnych aktorek w naszym kraju, ale także mama na pełen etat i od wielu lat szczęśliwa żona. Gwiazda rzadko kiedy pokazuje się ze swoim mężem publicznie i oboje są uważani za jedną z najbardziej tajemniczych, ale jednocześnie też najlepiej dobranych par polskiego show-biznesu. Historia ich miłości to materiał na scenariusz do dobrego filmu romantycznego: nie brakuje w niej zakochania się od pierwszego wejrzenia, rozstania i niecodziennych oświadczyn.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Socha o stwierdzeniu "Pieniądze szczęście dają"
Małgorzata Socha na premierze książki Joanny Przetakiewicz. Co sądzi o pieniądzach? Wyjaśniła, dlaczego to cały czas temat tabu.

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski poznali się, gdy byli nastolatkami

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski pobrali się 14 lat temu, ale znają się o wiele dłużej. Para chodziła razem do liceum, a sama aktorka nigdy nie ukrywała, że bardzo szybko trafiła ją strzała amora.

To była miłość od pierwszego wejrzenia
- podkreślała wiele razy.

Ich uczucie zrodziło się podczas wakacji w Darłówku. Wówczas zaledwie 16-letnia Małgorzata Socha poznała o trzy lata starszego ratownika. Zaiskrzyło między nimi od razu. Krzysztof Wiśniewski stracił głowę dla ukochanej, jednak para od początku nie miała łatwo. Wszystko przez dzielące ich kilometry - Małgorzata Socha musiała wrócić do Warszawy, a jej partner do Piły. Starali się jednak podtrzymywać kontakt.

"Krzysiek wydzwaniał do mnie z budek telefonicznych. Wiedział dokładnie, gdzie są takie, które się zacinają i z tego powodu można rozmawiać dłużej za te same pieniądze. Dzięki telekomunikacji jesteśmy dzisiaj małżeństwem" - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Potem jednak przyszedł pierwszy kryzys w związku pary, a ich kontakt z czasem znacznie osłabł. Zakochani rozstali się i nie myśleli o tym, że kiedyś jeszcze stworzą rodzinę.

Małgorzata Socha oświadczyła się ukochanemu

Krzysztof Wiśniewski przeprowadził się po zakończeniu edukacji do Warszawy i razem z ukochaną dali sobie jeszcze jedną szansę. Wtedy Małgorzata Socha wzięła sprawy w swoje ręce i... oświadczyła się ukochanemu.

"Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: 'Chcę być twoją żoną'. Chyba potrzebował takiego impulsu" - wspominała na łamach "Twojego Stylu".

Małgorzata Socha przyznała, że gdyby jej ukochany powiedział wówczas "nie", jej związek najprawdopodobniej by się rozpadł. Tak się na szczęście nie stało i niedługo potem Krzysztof Wiśniewski podarował jej pierścionek. O szczegółach tych niezwykłych zaręczyn opowiedziała w rozmowie z Izabelą Janachowską.

"Kiedy przyszedł ten dzień i mi się oświadczył, to było w Święta Bożego Narodzenia, w Wigilię mieliśmy jechać do jego rodziców [...] Zanim pojechaliśmy, Krzysztof przyjechał z kwiatami dla mnie i mojej mamy i oświadczył się w moim domu rodzinnym, co było przyjemne i było dużym zaskoczeniem" – wspominała. W 2008 roku para wzięła ślub i jest ze sobą do dziś. Krzysztof Wiśniewski jest absolwentem politechniki i pracuje jako inżynier, rzadko więc pojawia się z żoną publicznie. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci: córek Zosi i Barbary oraz syna Stanisława.

- To jest niesamowite, jak dzieci mogą być różne od rodziców i między sobą się różnić i sami z mężem się przyglądamy, i mówimy, że to jest niesamowite, że każde jest inne, i niesamowite na swój sposób. Cieszę się, że każde z nich przede wszystkim ma charakter, bo to jest w życiu najważniejsze, żeby mieć charakter i umieć zawalczyć o siebie - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z nami.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości