Kevin Mglej świętuje urodziny syna. Chłopczyk skończył 4 lata!

Kevin Mglej
Kevin Mglej
Źródło: MWMEDIA
Kevin Mglej, o którym w ostatnim czasie jest głośno ze względu na związek z Roksaną Węgiel, ma syna. Chłopczyk skończył niedawno 4 lata, a huczną imprezę na jego cześć ochoczo relacjonował dumny ojciec. Nie zabrakło balonów i pokaźnych rozmiarów tortu.

Kevin Mglej na co dzień spełnia się jako songwriter, choć ma na koncie własne utwory. Przez pięć lat studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim, ale ostatecznie związał swoje zawodowe losy z branżą artystyczną. Dzięki niej poznał Roksanę Węgiel, która na początku 2023 roku potwierdziła, że jest szczęśliwie zakochana. Od tamtej pory media chętnie rozpisują się na temat pary i tego, jak szybko postępuje ich relacja. Niedługo później ogłosili zaręczyny, a Roksana Węgiel w wywiadach nie omieszkała wspomnieć o zbliżającym się ślubie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Roksana Węgiel na planie nowego teledysku. Opowiedziała o kolejnym doświadczeniu w dubbingu

Kevin Mglej świętuje urodziny syna

Zanim Kevin Mglej związał się ze znacznie młodsza Roksaną Węgiel, spotykał się ze znaną aktorką Malwiną Dubowską. Para doczekała się syna Williama, który co jakiś czas spędza radosne chwile w towarzystwie przyszłej macochy. Gdy w sieci pojawiła się informacja o tym, że Kevin Mglej ma dziecko, ponownie zawrzało. Internauci zastanawiali się nad tym, jak Roksana Węgiel, mająca zaledwie 19 lat, spełni się w roli drugiej mamy. Zakochani niewiele sobie robią z medialnego szumu, o czym Kevin Mglej zapewniał w rozmowie z Norbertem Żyłą.

Powiem szczerze, że jestem bardzo daleko od medialnego zamieszania wokół nas, niemniej jednak informacje o "skandalu wieku" faktycznie do mnie dotarły. Miłość nie zna wieku i nie zna granic, rozpatrywanie uczucia w kategorii przykładania kalki innych relacji i mówienie, co się uda a co nie, nie ma po prostu sensu. W polskim show-biznesie bardzo daleko nam do rekordzistów, jeśli chodzi o różnicę wieku. Roksana też nie ma nic wspólnego mentalnie z wiekiem nastoletnim, wychowywała się na oczach całej Polski, pracując nieustannie z osobami o wiele starszymi od siebie samej, co spowodowało, że bardzo szybko dorosła. Na początku związku niejednokrotnie zadziwiała mnie jej świadomość świata oraz podejmowanych decyzji. Co ciekawe często jest głosem rozsądku i świetnym doradcą, kiedy przychodzę do niej z różnymi zagwozdkami. Żyjąc w realiach show-biznesu, czy robi się go w świetle reflektorów, czy w cieniu firmy zasady są takie same i trzeba je po prostu rozumieć. Uważam, że związki spoza branży, mogą generować niepotrzebne konflikty i brak zrozumienia
- powiedział w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Choć Kevin Mglej z pewnością znajduje się w ferworze okołoślubnego zamieszania, nie zapomina o ukochanym synu, który niedawno skończył 4 lata. Narzeczony Roksany Węgiel zorganizował dla pociechy imprezę-niespodziankę, którą zrelacjonował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie zabrakło tortu, pięknie przyozdobionych wnętrz i, oczywiście, odpowiedniego prezentu! Chłopczyk zasiadł za kierownicą własnego policyjnego skutera. Choć Kevin Mglej uwiecznił tę chwilę, zasłonił dziecku twarz serduszkiem.

Nie mogło zabraknąć również relacji z przywitania chłopca, który wraz z ojcem wszedł do zaciemnionego wnętrza. Tam czekali na niego bliscy z tortem i urodzinowymi świeczkami. Choć na InstaStories nie oznaczono Roksany Węgiel, z pewnością uczestniczyła w tym wyjątkowym przyjęciu.

Kevin Mglej świętuje urodziny syna
Kevin Mglej świętuje urodziny syna
Źródło: Instagram

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?

Trzeba przyznać, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej stworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O zakochanych jest głośno zarówno ze względu na sporą różnicę wieku, jak i na fakt, że oboje zapowiadają szybkie stanięcie na ślubnym kobiercu. Od kilku dni w sieci aż huczy od plotek i domysłów na temat tego, że ceremonia już się odbyła. Roksana Węgiel w jednym z wywiadów zapewniała zresztą, że chciałaby utrzymać ślub w tajemnicy i przeżywać tę wyjątkową chwilę w gronie najbliższych.

A ponadto nie jest tajemnicą, że Roksana Węgiel jest osobą wierzącą. Toteż wielu zastanawiało się, czy zbliżający się ślub odbędzie się w kościele, czy może jedynie w urzędzie stanu cywilnego. Wokalistka w rozmowie z serwisem shownews.pl rozwiała wszelkie wątpliwości.

"Wiara jest nam bardzo bliska: zarówno ja, jak i Kevin jesteśmy bardzo wierzący, i nie wyobrażam sobie inaczej brać ślubu, bo dla mnie to jest bez sensu... Kiedy jakby jesteś osobą wierzącą, to tylko kościelny, ponieważ, no o to chodzi w tym sakramencie, żeby w tym wszystkim jakby uczestniczyć przed ołtarzem i przed Bogiem sobie złożyć to 'przysięgam'" - powiedziała.

Fani uważnie przyglądają się treściom publikowanym przez parę w mediach społecznościowych. Na początku zauważyli błyszczącą obrączkę na palcu Kevina Mgleja, a niedawno Roksana Węgiel nazwała jego mamę "teściową". Czyżby ślub był już dawno za nami?

Czytaj więcej: Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie? Gwiazda mówi o "teściowej"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości