Kim Cattrall pojawi się w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". Czy wróci na stałe do obsady?

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Kim Cattrall 

Kim Cattrall to aktorka, która za rolę Samanthy Jones w serialu "Seks w wielkim mieście" zdobyła wiele nagród i przychylność widzów. Niestety nie pojawiła się w 1. sezonie kontynuacji hitu pod nową nazwą "I tak po prostu". Jednak pojawiła się informacja, która może uszczęśliwić fanów gwiazdy. Czy Kim Cattrall dołączy do dawnej obsady na stałe?

Kim Cattrall to kanadyjsko-amerykańska aktorka, która rolą Samanthy Jones zapisała się na kartach historii kina. "Seks w wielkim mieście" stał się hitem na całym świecie, a aktorki, które wcieliły się w główne role, szybko zyskały status megagwiazd. Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i właśnie Kim Cattrall stworzyły niezapomniane postaci przyjaciółek z Nowego Jorku.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice Produkcji #11. Charakteryzacja Oli Adamskiej w serialu "Pati". Kulisy
Tajemnice Produkcji #11. Charakteryzacja Oli Adamskiej w serialu "Pati". Kulisy Aleksandra Adamska pokazała, jak wygląda jej charakteryzacja i robienie tatuaży na planie serialu "Pati". Kulisy, ciekawostki i tajemnice nowego serialu TVN. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kim Cattrall pojawi się w "I tak po prostu..."?

Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście", czyli serial "I tak po prostu…" miał swoją premierę w HBO Max w grudniu 2021 roku. Fani po latach zobaczyli swoje ulubione bohaterki w zmieniającej się rzeczywistości. Dojrzały wiek dał się im we znaki. Carrie, Miranda i Charlotte rozpoczęły nowy rozdział w swoim życiu. W serialu zabrakło postaci Samanthy, która w niewyjaśnionych okolicznościach postanowiła odseparować się od przyjaciółek.

Drugi sezon kultowego serialu powraca na ekrany HBO Max już 22 czerwca!

Kim Cattrall nie pojawiła się w 1. sezonie nowego serialu. W mediach mówiło się o tym, że aktorka zrezygnowała z produkcji z powodów osobistych. Jednak spekulacje dotyczyły również tego, że po prostu nie dogadywała się z koleżankami z planu, szczególnie z Sarah Jessicą Parker.

W 2017 roku Kim Cattrall powiedziała publicznie, że ona i pozostałe aktorki nigdy nie zaprzyjaźniły się tak, jak ich serialowe bohaterki. HBO Max nagle potwierdził, że Kim Cattrall wystąpi w drugim sezonie "I tak po prostu...". Jednak rola aktorki będzie wyłącznie epizodyczna. W finale sezonu Carrie Bradshaw ma rozmawiać ze swoją przyjaciółką – która w serialu wyjechała do Wielkiej Brytanii – przez telefon.

Kim Cattrall wcześniej podkreślała, że nigdy nie wystąpi w kontynuacji serialu "Seks w wielkim mieście".

"Nigdy nie zaproponowano mi udziału w reboocie. Jasno wyraziłam swoje stanowisko w sprawie ewentualnego trzeciego filmu, więc dowiedziałam się o tym tak, jak wszyscy inni: z mediów społecznościowych" – stwierdziła gwiazdy w zeszłym roku.

"I tak po prostu" - drugi sezon. Powrót dawnego bohatera

To nie koniec niespodzianek dla fanów "I tak po prostu". W drugim sezonie wróci John Corbett, grający postać Aidana. Widok trzymających się za ręce i obejmujących się dawnych kochanków sugeruje, że między ich postaciami może ponownie zaiskrzyć.

Widzowie mają mieszane odczucia, czy Carrie powinna wrócić do dawnej miłości. Przypomnijmy, że przeszła żałobę po śmierci Mr. Biga. Fani cierpieli razem z główną bohaterką. Historia miłosna Carrie Bradshaw była na tyle skomplikowana, że związek z przystojnym biznesmenem był nagrodą za wszystkie przejścia z mężczyznami, jakich doświadczyła. Aktor, który wcielił się w postać Mr. Biga, skomentował odejście swojego bohatera.

"Byłem naprawdę zadowolony z tego, jak to się połączyło i jak program wyglądał, i jak się zmienił. Wszystko się kończy i nadszedł czas, żeby odejść" - przyznał w wywiadzie dla greckiego wydania "Vogue".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości