Nowa żona syna Davida Beckhama to eks Justina Biebera. Co wiemy o Nicoli Peltz?

Brooklyn Beckham i  Nicola Peltz
Kim jest żona Brooklyna Beckhama?
Źródło: Getty Images
Brooklyn Beckham poślubił piękną aktorkę i modelkę Nicolę Peltz. Córka miliardera, potentata mrożonek, zasłynęła rolą w "Transformersach". Jej zdjęcia ukazały się na okładkach największych magazynów modowych na świecie. Kim jest nowa członkini rodziny Beckhamów?

Współczesna bajka i królewska uroczystość — tak określano weselne przyjęcie najstarszego syna Davida i Victorii Beckhamów. Nowe małżeńskie życie u boku blondwłosej piękności rozpoczął Brooklyn. Kim jest Nicola Peltz?

Kim jest żona Brooklyna Beckhama?

Nicola Peltz urodziła się 9 stycznia 1995 roku. Związek z Brooklynem Beckhamem nie jest pierwszą medialną relacją w jej życiu. Spotykała się już z amerykańskim piosenkarzem Paulem Kleinem i bratem Gigi Hadid. W 2016 roku media obiegła informacja, że spotyka się z Justinem Bieberem i choć żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji, zdjęcia mówiły same za siebie.

Pierwsze doniesienia o związku Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz pojawiły się po wielkiej halloweenowej imprezie organizowanej przez Leonardo DiCaprio. Najstarszy syn światowej sławy piłkarza potwierdził doniesienia, że ich związek rozpoczął się już pod koniec 2019 roku.

Nagrody Elle Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak
Za nami gala Elle Awards. Po trzech latach przerwy czytelniczki popularnego magazynu mogły spotkać i wyróżnić swoje ulubione gwiazdy. Wśród sław, które zgarnęły prestiżową statuetkę, była także Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" została uznana za "Ikonę stylu".

Kim jest ojciec Nicoli Peltz, Nelson Peltz?

Nelson Peltz to inwestor, biznesmen i miliarder, którego majątek szacuje się na niespełna 2 miliardy dolarów. Jest menedżerem funduszy hedgingowych i prezesem zarządu sieci fast foodów. Zasiada także w zarządzie jednego z najbardziej popularnych producentów kosmetyków na świecie. 

Ojciec żony Brooklyna Beckhama był trzykrotnie żonaty. Doczekał się aż dziesięciorga potomków. Od niemal 40 lat jest mężem modelki Claudii Heffner Peltz. Owocem tego małżeństwa są dwie córki i sześcioro synów. Dwoje z nich, Will i Nicola swoją pasję odnaleźli w aktorstwie. Najstarszy syn pary, Matthew, zdecydował, że zajmie się pomnażaniem majątku jako biznesmen.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości