Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się. Powód? Banalny!

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się

Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się po 9 miesiącach związku. Taka wiadomość pojawiła się w amerykańskich mediach. Sami zainteresowani nie zabrali jeszcze głosu, ale osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy zdradziła powód rozpadu związku, który może być wielu zaskakujący, a dla innych — po prostu banalny. Co przeszkodziło zakochanym na drodze szczęścia?

Kim Kardashian to celebrytka znana z występów w reality show "Z kamerą u Kardashianów". Wraz ze swoją rodziną relacjonuje swoje prywatne życie. O gwieździe Hollywood cały czas jest głośno. W 2021 "Forbes" umieścił ją na 2674. miejscu najbogatszych ludzi świata z majątkiem 1 miliarda dolarów. Jej uczuciowe życie miało się stabilizować, jednak i tym razem Kim Kardashian ma złamane serce.

Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się. Jaki jest powód?

Informacja o rozstaniu pary pojawiła się w amerykańskim serwisie E! Online, który dotarł do osoby z bliskiego otoczenia pary. Informator przekazał im sensacyjną wiadomość. Kim Kardashian i jej partner mieli rozstać się w tym tygodniu. Fani celebrytki nie wierzą w taki zwrot akcji, bo jeszcze niedawno para wymieniała czułości i planowała wspólną przyszłość.

Część internautów nie wróżyła im jednak szczęścia. Twierdzili, że przez różnicę wieku (Pete Davidson jest o 13 lat młodszy od Kim) nie uda im się stworzyć szczęśliwej relacji. Do tego gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" ma za sobą skomplikowany związek z Kanye Westem, z którym doczekała się czwórki dzieci.

Informator zdradził powód rozstania celebrytki i komika. Według jego relacji ich związek zepsuły liczne zobowiązania i napięte grafiki. Para po prostu zaczęła się mijać. Według doniesień zostali przyjaciółmi. Jednak sami nie skomentowali plotek. Być może nie wszystko jest już przesądzone.

Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne" Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Związki Kim Kardashian. Jaką relację ma z Kanye Westem?

Kim Kardashian ma za sobą kilka nieudanych relacji. W 2000 wyszła za mąż za producenta muzycznego Damona Thomasa, ale ich związek zakończył się rozwodem po czterech latach małżeństwa. Później gwiazda spotykała się z kilkoma sportowcami i modelami, aż wzięła kolejny ślub z Krisem Humphriesem, graczem drużyny NBA New Jersey Nets. Uroczystość zaślubin transmitowała telewizja. Jednak i tu skończyło się na rozwodzie po zaledwie 72 dniach małżeństwa!

Dopiero z Kanye Westem stworzyła pełną rodzinę. Poślubiła rapera w 2014 roku. Na świecie była już ich córka North, a rok później powitali syna Sainta. Kim nie mogła urodzić kolejnych dzieci, więc córkę Chicago i syna Psalma urodziły surogatki. Po siedmiu latach wspólnego życia i wychowywania dzieci, Kim wniosła o rozwód z Westem, a za przyczynę rozpadu związku podała różnice nie do pogodzenia.

Para nie mogła dojść do porozumienia w wielu kwestiach, ale nie w opiece nad dziećmi, które są dla nich priorytetem. Trzy miesiące po rozstaniu Kim powiedziała w wywiadzie, że szanuje swojego byłego męża i nadal mają kontakt. Podkreśliła, że raper na zawsze będzie częścią jej rodziny. Fani twierdzą, że najbardziej podobna do ojca jest właśnie North, która współprowadzi z mamą swoje konto na TikToku, a jej relacje śledzi ponad 7 milionów fanów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości