Gwiazdy

Anna Lewandowska weszła na murawę z mężem, mamą i teściową. Wzruszająca chwila

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Robert i Anna Lewandowscy pożegnali Monachium i wraz z córeczkami rozpoczęli nowy etap życia, który spędzą w Hiszpanii. Piłkarz rozpoczął już treningi z nowym zespołem. Ma za sobą już pierwsze mecze. Jednak dopiero teraz nastąpiła uroczysta prezentacja nowego zawodnika FC Barcelony. Dumna Anna Lewandowska weszła na murawę i pokazała zdjęcie z mężem i rodziną.

Rodzina Lewandowskich jest podekscytowana nowym rozdziałem w życiu. Sportowiec i jego ukochana oraz córki aklimatyzują się w nowym otoczeniu. Pożegnanie z Monachium było dla nich bardzo wzruszające, ale mają już za sobą niezwykle radosne powitanie w Barcelonie.

Rodzina Roberta Lewandowskiego na oficjalnej prezentacji w Barcelonie

Anna Lewandowska wspiera ukochanego i towarzyszyła mu w pięknym, ale też stresującym dniu. Mowa o oficjalnej prezentacji piłkarza w jego nowym domu, czyli stadionie Camp Nou, na którym trenuje i rozgrywa mecze FC Barcelona. 

Robert Lewandowski został przywitany przez fanów gorącymi okrzykami. W tej podniosłej chwili towarzyszyła mu żona, mama, teściowa, siostra, szwagier i współpracownicy. Wszyscy wyszli na murawę legendarnego stadionu i pozowali do zdjęć.

Na uwagę zasługuje strój Anny Lewandowskiej. Trenerka założyła na tę okazję krótką niebieską sukienkę i białe sandałki na obcasie. W poście na Instagramie napisała kilka słów wsparcia dla swojego męża.

"Wspaniałe powitanie i mnóstwo emocji na Camp Nou. Kochanie, jesteś dla mnie najlepszą motywacją, sięgnij po swoje marzenia" - czytamy.

Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem"
Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem" Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do przyjaźni z Robertem i Anną Lewandowskimi. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie ukrywała, że trzyma kciuki za przeprowadzkę małżeństwa do Hiszpanii i zapowiedziała, że gdy wszystko się uda, będzie u nich częstym gościem. "Kocham Barcelonę" - mówiła.

Powitanie Roberta Lewandowskiego na stadionie FC Barcelony. Z jakim numerem zagra?

Robert Lewandowski miał już okazję zagrać z nowymi kolegami z zespołu. W połowie lipca wyleciał do Stanów Zjednoczonych i zadebiutował w kilku meczach. Reprezentował nowy team z numerem 12 na koszulce. W Monachium grał z numerem 9, który stał się elementem jego marki. Jednak dopiero dziś odbyła się jego oficjalna prezentacja na Camp Nou.

Na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak polski piłkarz wbiega na boisko i odsłania swoją koszulkę z numerem... 9! Okazało się, że Robert Lewandowski nadal będzie słynną "dziewiątką". Sportowiec wykorzystuje swoją markę RL9 do promowania odzieży i kawy.

Zobaczcie pełne emocji przywitanie piłkarza na Camp Nou.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości