Kinga Zawodnik zdradziła powód operacji. "To moja świadoma decyzja, do której dorastałam od 2 lat"

kKinga Zawodnik
Kinga Zawodnik wyznała, że poddała się operacji
Źródło: MWMEDIA
Kinga Zawodnik opublikowała poruszający post w sieci. Gwiazda, która nie ukrywa, że od lat zmaga się z otyłością, postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie. Poddała się specjalistycznej operacji. Dziennikarka przy okazji zdradziła szczegóły swojej decyzji.

Kinga Zawodnik to polska dziennikarka i osobowość telewizyjna. Na Instagramie ma prawie 92 tysiące obserwujących, z którymi często dzieli się momentami ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Gwiazda zawsze była znana ze swojej otwartości i szczerości wobec fanów. Wielokrotnie nie omieszkała poruszyć tematu otyłości i problemów, które sprawiły jej wiele bólu w dzieciństwie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Kinga Zawodnik o swojej operacji

Kinga Zawodnik w opublikowanym przez siebie wpisie na Instagramie wyznała, że zdecydowała się poddać operacji bariatrycznej. Jest to jedna z metod leczenia otyłości, polegająca na usunięciu większej części żołądka, co prowadzi do zmniejszenia pojemności tego organu. W swoim poście gwiazda wyznała, że decyzja dotycząca poddania się operacji nie była łatwa.

"Tak, zdecydowałam się na operację bariatryczną. Jestem po rękawowej resekcji żołądka. Zapierałam się, że operacja u mnie to ostateczność… Jak wiecie, z moją wagą bywało różnie: rosła, malała, znowu rosła… To moja świadoma decyzja, do której dorastałam od 2 lat. Towarzyszyły mi łzy, strach, niepewność, lęk, a nawet depresja. Dlaczego ? Nie dlatego, że nie akceptowałam swojego wyglądu (takie pojedyncze wiadomości czytałam) - zrobiłam to dla swojego ZDROWIA. Na ten moment nie odczuwałam większych dolegliwości, ale wiem, że za chwilę na bank by się pojawiły" - napisała.

Na koniec swojego wpisu Kinga Zawodnik podziękowała swoim wiernym fanom, rodzinie i znajomym za wsparcie, a także profesorowi i całemu zespołowi, którzy pomogli jej w tym trudnym czasie. Przy okazji podkreśliła, że operacja to dopiero początek drogi. Ważna także będzie zmiana nawyków żywieniowych, aktywność fizyczna i utrzymanie dobrej kondycji psychicznej.

Kinga Zawodnik
Kinga Zawodnik wyznała, dlaczego poddała się operacji
Kinga Zawodnik
Źródło: Instagram @kinga_zawodnik_official

Kim jest Kinga Zawodnik?

Kinga Zawodnik, po zakończeniu studiów w Policealnym Studium Farmaceutycznym, rozpoczęła karierę jako technik farmaceutyczny, podążając za swoją pasją do nauk medycznych i kosmetologii. Zyskała szerszą rozpoznawalność dzięki wzięciu udziału w programie "Dieta czy Cud", w którym jako prowadząca eksperymentowała z nowymi metodami odchudzania.

Kinga Zawodnik to kobieta, która nie unika wyzwań – w ciągu zaledwie trzech miesięcy schudła 10 kg, co ogłosiła na swoim profilu na Instagramie. Warto zauważyć, że jest aktywna na platformach społecznościowych, gdzie na bieżąco udostępnia informacje na temat swojego życia prywatnego i zawodowego. Jest otwarta na swoich obserwatorów i prezentuje autentyczny obraz siebie.

Kinga Zawodnik to osoba, która nie boi się wyzwań i z determinacją dąży do osiągnięcia celu. Jej upór i walka z otyłością przyniosły jej wielu fanów. Jest inspiracją dla wielu osób borykających się z problemem nadwagi, pokazując, że każdą przeszkodę można pokonać.

Kinga Zawodnik
Kinga Zawodnik nie boi się wyzwań
Kinga Zawodnik
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości