Mariusz Kozak na zdjęciu sprzed lat. To naprawdę on?

Mariusz Kozak
Mariusz Kozak zaskoczył fryzurą
Źródło: MWMEDIA
Mariusz Kozak podzielił się w sieci zdjęciem sprzed lat. Gwiazdor TTV na dodanej fotografii prezentuje się zupełnie inaczej niż obecnie. Na szczególną uwagę zasługuje jego fryzura.

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła to jeden z najbardziej sympatycznych duetów w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Ich kariera telewizyjna rozpoczęła się, gdy byli jeszcze razem. Mimo rozstania w trakcie emisji programu nadal razem oceniają różne programy telewizyjne.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o zaręczynach
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o zaręczynach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mateusz Kozak pokazał zdjęcie sprzed lat

Mariusz Kozak jest dla wielu inspiracją, pokazując, że można żyć zgodnie z własnymi regułami. Ten uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem" lubi bawić się modą, a jak się okazało, również wymyślnymi fryzurami.

Gwiazdor TTV jest znany z częstego dzielenia się swoim codziennym życiem na mediach społecznościowych, często publikuje zdjęcia z imprez, pracy czy po prostu z codziennych chwil, na które zawsze z zaciekawieniem patrzy jego liczna publiczność. Tym razem jednak mężczyzna zaskoczył wszystkich swoich fanów, prezentując na swoim InstaStories zdjęcie z przeszłości, a dokładnie z 2010 roku. Niecodzienna publikacja Mariusza Kozaka wywołała wśród wielu zaskoczenie ze względu na jego krótką fryzurę, ale także na ogólny wygląd. Gwiazdor znany ze swojego poczucia humoru oraz dystansu do swojej osoby, jednocześnie pokazał, że nie boi się eksperymentować z własnym wizerunkiem.

Mariusz Kozak
Mariusz Kozak na zdjęciu z 2010 roku
Mariusz Kozak
Źródło: Instagram @kozakma

Mariusz Kozak pokazał mamę

Mariusz Kozak jakiś czas temu opowiedział Dagmarze Olszewskiej z cozatydzien.tvn.pl o trudnym okresie w relacjach z ojcem, który nastąpił po tym, jak wyznał swoją orientację seksualną. Mimo to babcia zawsze marzyła o ich zgodzie i znalezieniu wspólnego języka. Niestety ta nastąpiła dopiero po śmierci ukochanej babci gwiazdora.

— Jesteśmy obecnie na takim etapie, że tata mnie toleruje. Pracuję nad tym, żeby pojawił się kolejny etap, czyli akceptacja, a później wsparcie. Moje relacje z moim tatą się poprawiły. Niedawno zmarła moja babcia, która marzyła o tym, żeby nas pogodzić i marzyła, żebyśmy byli w dobrych relacjach. Niestety musiała się wydarzyć śmierć babci, żebyśmy się pogodzili. Zrobiliśmy to nad grobem — wyznał.

Niedawno Mariusz Kozak podzielił się z fanami na Instagramie krótkim filmem, na którym jest razem z matką. Wielu komentatorów zauważyło, że wygląda ona młodo i jest piękną kobietą.

"Młoda i stylowa" - napisano w komentarzach.

"Podobny jesteś do mamy bardzo" —  napisali fani.

Mariusz Kozak pokazał mamę
Mariusz Kozak pokazał mamę
Mariusz Kozak pokazał mamę
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości