Klaudia El Dursi szczerze o rozpoczęciu roku szkolnego. "Przejmuję się"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Klaudia El Dursi o roku szkolnym

Klaudia El Dursi jest mamą dwóch synów: 14-letniego Dawida i 8-letniego Jana. Teraz jej pociechy zaczynają nowy rok szkolny. Czy w związku z tym prowadząca "Hotel Paradise" ma pewne obawy? W rozmowie z Aleksandrą Głowińską zdradziła, czy stresuje się rozpoczęciem szkoły.

Klaudia El Dursi zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". To właśnie ona na tyle zachwyciła jurorów, by na starcie otrzymać Złotej Bilet. I trzeba przyznać, że mieli nosa. Klaudia El Dursi nie wygrała programu, ale dała się zapamiętać widzom na długo.

Klaudia El Dursi - dzieci i kariera

Jak się okazało, jej fani nie musieli długo czekać, aby ponownie zobaczyć ją na ekranie. Niedługo po zakończeniu "Top Model" Klaudia El Dursi pojawiła się w telewizji jako prowadząca nowy program na TVN7 "Hotel Paradise", który możemy oglądać do teraz, ponieważ na ekrany telewizorów właśnie weszła 6. edycja tego show.

Dwie edycje programu powstawały w Panamie, a Klaudia El Dursi nie chciała być tak długo z dala od swojej rodziny. Partner wraz z synami szybko dołączyli do niej, a chłopcy mogli nadal uczestniczyć w życiu szkoły dzięki zdalnemu nauczaniu.

Zobacz całą rozmowę:

Klaudia El Dursi o roku szkolnym
Klaudia El Dursi o roku szkolnym Klaudia El Dursi o roku szkolnym Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi stresuje się nowym rokiem szkolnym?

Teraz Klaudia El Dursi jest w Polsce wraz z całą rodziną, a jej synowie właśnie rozpoczynają nowy rok szkolny. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl prowadząca "Hotel Paradise" powiedziała, czy stresuje się nowym rokiem szkolnym.

- Przejmuję się bardzo. Dużo bardziej wymagający rok przed nami, dużo więcej dyscypliny będziemy musieli przyłożyć do tego wszystkiego, tym bardziej że moje dzieci chodzą do wymagającej szkoły. To jest szkoła muzyczna, więc nie dość, że normalne nauczanie, to jeszcze instrumenty dodatkowe. Tak że stresuję się bardzo, jestem ciekawa, co przyniesie nam ten rok — powiedziała.

Dalej zaznaczyła, że zauważyła wyższe ceny wyprawki szkolnej, jednak tę tendencję można zauważyć na każdych zakupach.

- Jest drożej, ale to nie tylko wyprawka, tak naprawdę wszystko, co nas otacza. Jest taka tendencja zwyżkowa i na każdej płaszczyźnie życia możemy odczuć ten wzrost cen — dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości