Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej. "Wieku nie oszukam, chyba będę szukała pomocy"

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Źródło: MWMEDIA
Klaudia El Dursi w ostatnim wywiadzie z Aleksandrą Czajkowską powiedziała m.in. o swoim podejściu do zabiegów medycyny estetycznej. Prowadząca "Hotelu Paradise" zdradziła czy już korzystała z podobnych usług.

Klaudię El Dursi mogliśmy ostatnio oglądać w filmie "Pokusa" w reż. Marii Sadowskiej, w którym w główne postaci wcielili się m.in. Piotr Stramowski i Helena Englert. Dla fanów modelki to nie nowość bowiem prowadząca "Hotelu Paradise" ma za sobą już kilka ról na dużym ekranie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Źródło: TVN

Klaudia El Dursi szczerze o poprawianiu urody

Już jesienią tego roku w stacji TVN pojawi się nowy 7. sezon programu "Hotel Paradise", do którego właśnie trwają nagrania w słonecznej Kolumbii. Niedawno modelka świętowała 34 lata. Fani prezenterki nadal nie mogą uwierzyć w to, że Klaudia El Dursi tak świetnie radzi sobie z upływającym czasem.

Pod postami na Instagramie celebrytki możemy znaleźć wiele zapytań internautów, jak to robi, że jej cera wygląda tak świeżo i promiennie mimo nawału obowiązków i wieku. Ostatnio Klaudia El Dursi odpowiedziała na to pytanie w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską.

Modelka opowiedziała m.in. o swoim dzieciństwie, relacji z ojcem, marzeniach o aktorstwie, a także o dzieciach i partnerze. W rozmowie z nami Klaudia El Dursi powiedziała, jaki jest jej stosunek do zabiegów medycyny estetycznej.

Klaudia El Dursi mówi "tak" zabiegom medycyny estetycznej?

Klaudia El Dursi zapytana o zabiegi medycyny estetycznej odpowiedziała:

- Zabiegi medycyny estetycznej są super. Gdybym była bardziej zorganizowana, umiała odpowiednio wcześniej się umówić, zweryfikować tak naprawdę, co bym chciała zrobić, to pewnie byłabym częstszą bywalczynią. Jedyną rzeczą, którą robię sporadycznie (na razie 4 razy w życiu), to jest botoks w czoło. To jest super. Nigdy nie robiłam sobie żadnych kwasów, ale w ostatnim roku zauważyłam duże zmiany w mojej twarzy. Wieku nie oszukam i chyba będę szukała pomocy, żeby to uelastycznić, ujędrnić — powiedziała.

Klaudia El Dursi zaznaczyła jednak, że ma problem ze stałą ingerencją w ciele. Wyznała, że wiele lat temu chciała powiększyć biust, jednak w ostatniej chwili z tego zrezygnowała.

- Mam problem z wypełniaczami, nie wyobrażam sobie tego. Przez wiele lat miałam kompleks małych piersi, zawsze chciałam powiększyć biust. Nawet już umówiłam się do chirurga, zapłaciłam zaliczkę, zrobili mi wszystkie badania, ale na dwa dni przed zaplanowaną operacją zrezygnowałam. Nie byłam w stanie się na to zdecydować. Mam problem z taką długotrwałą ingerencją. O ile osocza, czy botoks po czasie znikają, to sylikon już nie — wyjaśniła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości