Klaudia El Dursi pokazała zdjęcia z sesji ciążowej. Wykonano ją chwilę przed porodem

Autor:
Dominika
Kowalewska

Klaudia El Dursi w pięknej sesji zdjęciowej. Gwiazda "Hotelu Paradise" opublikowała fotografię, którą wykonała, gdy była w drugiej ciąży. Efekt zrobił na internautach ogromne wrażenie.

Klaudia El Dursi jest dumną mamą dwóch synów. Niedawno w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl przyznała, że marzy o jeszcze jednym dziecku. Plany chwilowo musiała odłożyć, jednak w ramach refleksji nad upływającym czasem opublikowała zdjęcie z ciążowej sesji, którą wykonała kilka lat temu.

Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje"
Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje" Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o swojej popularności.

Klaudia El Dursi wyeksponowała ciążowy brzuszek

Klaudia El Dursi jest osobowością telewizyjną, która od początku wciela się w rolę prowadzącej show "Hotel Paradise", który możecie oglądać na antenie stacji TVN7 oraz w Playerze. Prezenterka spędza wiele tygodni poza granicami kraju, nagrywając kolejne sezony programu.

Poza zdjęciami z plaży, do których Klaudia El Dursi pozuje w idealnie skrojonych strojach kąpielowych, internauci mogą oglądać relacje z codziennego życia gwiazdy. Niedawno celebrytka podzieliła się fotografiami pochodzącymi z niezwykłej sesji zdjęciowej. Pozowała do niej, gdy była w ciąży z młodszym synem Jasiem. Klaudia El Dursi opatrzyła fotografię jedynie skromnym opisem zawierającym datę:

"10.10.2009".

Na Instastory zdradziła, że zdjęcia zostały wykonane zaledwie dwa tygodnie przed porodem.

Wpis spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem. Internauci zachwycali się urodą Klaudii El Dursi, która pomimo upływu lat wcale się nie zmieniła. W komentarzach posypały się komplementy oraz wyznania innych kobiet dotyczące ciąży.

"Klaudia jak Ty to robisz że nic się nie zmieniasz? Piękna jak zawsze",

"Klaudio wyglądałaś tego dnia zjawiskowo",

"Na drugim zdjęciu myślałam, że to Selena Gomez" - stwierdziły internautki.

Klaudia El Dursi chciałaby mieć trzecie dziecko

Jak się okazuje, Klaudia El Dursi marzy o powiększeniu rodziny. W jednym z wywiadów zdradziła, że w kolejną ciążę chciałaby zajść w 2022 roku. Plany jednak uległy zmianie. Dlaczego?

"Miał to być ten rok. Tak sobie obiecywaliśmy i deklarowaliśmy, ale ten czas tak ucieka i ta mnogość obowiązków wcale nie maleje. Przenieśliśmy to na za rok" - przyznała w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Klaudia El Dursi zdradziła, że bardzo czeka na dziewczynkę. Wyobraża już sobie pokój maleństwa, który byłby w kolorze fioletowym.

"Chcę te kiteczki robić" - stwierdziła z uśmiechem.

Więcej o Klaudii El Dursi przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości