Gwiazdy

Magda Gessler opublikowała zdjęcia w wannie. "Syrenka Magda"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska

Magda Gessler słynie z niekonwencjonalnych środków wyrazu artystycznego, które wykorzystuje w mediach społecznościowych. Tym razem restauratorka opublikowała sesję zdjęciową wprost z prywatnej wanny. Ilość piany zrobiła wrażenie na internautach.

Magda Gessler jest jednym z najbardziej kolorowych ptaków polskiej gastronomii. Restauratorka i osobowość telewizyjna od lat związana jest z Grupą TVN. "Kuchenne rewolucje" prowadzone przez Magdę Gessler cieszą się ogromną popularnością, a jej celne uwagi w "MasterChefie" pomagają młodym adeptom sztuki kulinarnej zaskarbić sobie sympatię posiadaczy nawet najbardziej wysublimowanych kubków smakowych.

Jednak jest coś, za co fani kochają Magdę Gessler najbardziej - media społecznościowe. Restauratorka prowadzi je w wyjątkowy sposób, trudny do podrobienia. Tym bardziej biorąc pod uwagę zdjęcia, które publikuje na instagramowym profilu.

Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda Gessler w "morskiej" pianie

Jak wiadomo sobota to ulubiony dzień tygodnia wielu Polaków. Do poniedziałku jeszcze kilka chwil, a jednocześnie udało się trochę wypocząć po trudach tygodnia. Magda Gessler należy do wyjątkowo zapracowanych osób. Poza prowadzeniem restauracji od lat gości na ekranach widzów z całej Polski. Toteż komu jak komu, ale restauratorce przyda się chwila odpoczynku.

W weekend Magda Gessler postanowiła oddać się cielesnym przyjemnościom i zanurzyć w kąpieli. I to nie byle jakiej, bo pełnej piany. Jej ilość sprowokowała Magdę Gessler do żartów, a ich efektami postanowiła podzielić się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Kąpiel… piana…. syrenka Magda? Jakie plany na dziś?" - zapytała radośnie Magda Gessler.

Magda Gessler opublikowała zdjęcia w kąpieli Źródło: Instagram @magdagessler_official

Fani jak zwykle byli zachwyceni przekazem ulubionej influencerki. Tym razem zaskakujący post Magdy Gessler spotkał się również z ciepłym przyjęciem innych gwiazd. Zdjęcie Magdy Gessler w pianie skomentowali m.in. Aleksandra Adamska czy Agnieszka Woźniak-Starak.

Magda Gessler wyprawiła urodziny wnuczce

Magda Gessler jest osobą niezwykle rodzinną. Restauratorka ma dwoje dzieci: syna Tadeusza Müller oraz córkę Larę Gessler. Magda Gessler nieustannie chwali się osiągnięciami najbliższych członków rodziny, a wnuki są jej oczkiem w głowie. Niedawno córka Lary Gessler - Nena - obchodziła 2. urodziny. Z tej okazji dumna babcia wyprawiła jej huczną imprezę. Rodzina spotkała się w domu Magdy Gessler w podwarszawskim Łomiankach i tam wspólnie świętowano ważną uroczystość.

"Nena!!! Drugie urodziny … działo się w całym domu. Jest wspaniale, kiedy się spotykamy wszyscy. Od małego mojego wnuczka Benia … wszystkie psy... wszystkie dzieci i dziadka i pradziadka też nie zabrakło … niezły wesoły kocioł" - napisała Magda Gessler.

Więcej o tym wyjątkowym dniu przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Więcej o Magdzie Gessler przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości