Klaudia El Dursi w wannie z pizzą. Odważne zdjęcie obiegło internet

Klaudia El Dursi w rajskim wydaniu
Klaudia El Dursi w rajskim wydaniu
Źródło: MWMEDIA
Klaudia El Dursi systematycznie zachwyca internautów nietuzinkowymi stylizacjami i nie stroni od odważnych zdjęć. Tym razem zaskoczyła niemal wszystkich. Zapozowała w wannie, zasłaniając się jedynie… pizzą. Kilka chwil po opublikowaniu fotografii w mediach zawrzało.

Klaudia El Dursi postanowiła spędzić miniony weekend ze znajomymi na jednym z letnich festiwali muzycznych. Już podczas roztańczonej imprezy zachwycała swoim odważnym, odsłaniającym ciało strojem, jednak tego, co wydarzyło się później, nikt nie mógł przewidzieć. 

Klaudia El Dursi zasłania się pizzą

W niedzielny poranek na InstaStories prezenterki pojawiła się relacja, która wywołała mnóstwo emocji wśród internautów. Klaudia El Dursi postanowiła uchwycić moment, w którym zmęczona po koncertach zażywa kąpieli. Nagość jednak przysłoniła pizzą, która jak twierdzi - najlepiej smakuje w wannie.

"Festiwal kończę w wannie z pizzą. Najlepiej" - napisała na zdjęciu Klaudia El Dursi. 

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi pozuje w wannie z pizzą
Klaudia El Dursi
Źródło: Instagram
K El Dursi i plany ciążowe
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Klaudia El Dursi w rozmowie z nami zdradziła, czy chce mieć jeszcze jedno dziecko.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi w odważnej sesji zdjęciowej 

Zdjęcie z pizzą to nie pierwsze zdjęcie Klaudia El Dursi w mediach społecznościowych, które wywołało lawinę komentarzy. Celebrytka spędzała niedawno czas we Włoszech. Ten błogi czas postanowiła uwiecznić postem na Instagramie obrazującym jej wysportowaną i smukłą sylwetkę.

"Jak zawsze perfekcyjna" - czytamy w komentarzach. 

"Klaudia z każdym dniem jest piękniejsza. Jak ona to robi?" - dopytywała jedna z obserwatorek pod postem celebrytki. 

Niedługo po powrocie z malowniczych Włoch Klaudia El Dursi przygotowywała romantyczną kolację z okazji urodzin swojego partnera. Wtedy swoich obserwatorów zaszczyciła zdjęciem, na którym była ubrana jedynie w wielką, czerwoną kokardę. 

"Klaudia. Zdjęcia masz piękne, ale tego jak wyglądasz, po prostu nie da się opisać. Perfekcja" - napisał internauta na profilu Klaudii El Dursi na Instagramie. 

Zgadzacie się z opiniami zachwyconych internautów?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości