Klaudia Halejcio pobiera 500+? Narzeczony aktorki ma co do tego jasne stanowisko

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio udzieliła niedawno wywiadu, podczas którego towarzyszył jej ukochany. Wraz z Oskarem Wojciechowskim opowiedzieli o wspólnym życiu i odpowiedzieli na kilka niewygodnych pytań. Jedno z nich dotyczyło pobierania świadczeń na rzecz dziecka. Okazuje się, że narzeczeni chcieliby, aby system w Polsce uległ zmianie.

Klaudia Halejcio od kilku lat związana jest z Oskarem Wojciechowskim. Para doczekała się córki, która jest oczkiem w głowie zakochanych. W kwietniu zeszłego roku aktorka poinformowała o zaręczynach, a z czasem okazało się, że doszło do nich znacznie wcześniej. Gwiazda chciała bowiem nacieszyć się tym stanem bez medialnego szumu, toteż zwlekała z przekazaniem radosnej nowiny światu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Klaudia Halejcio o pogodzeniu roli matki i bizneswoman. "Nie wiem, ile tak pociągnę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Halejcio o pobieraniu 500+

Klaudia Halejcio w ostatnim czasie skupiła się przede wszystkim na działalności w mediach społecznościowych. Gwiazda jest influencerką, która tworzy zabawne filmy, cieszące się sporym zainteresowaniem internautów. Coraz częściej występuje w nich również narzeczony aktorki, który dotychczas stronił od mediów społecznościowych. Gołym okiem widać, że miłość kwitnie, a ich córka Nel wyrasta na równie błyszczącą gwiazdę.

Ze względu na zakup pokaźnych rozmiarów willi media i internauci z uwagą przyglądają się finansom rodziny. W sieci pojawiło się wiele plotek na temat partnera Klaudii Halejcio, z którymi oboje starają się walczyć. Mimo że aktorka niejednokrotnie opowiadała o tym, czym zajmuje się jej ukochany, to nie uspokoiło ciekawskich fanów. Temat pieniędzy narzeczeni poruszyli niedawno w rozmowie z Żurnalistą. Para została zapytana o to, czy z racji posiadania dziecka, pobierają jakieś świadczenia, które oferuje rodzinom państwo. Narzeczony Klaudii Halejcio wyznał, że nie i wyjaśnił dlaczego.

To jest coś, co zawsze wywołuje uśmiech na naszej twarzy, ponieważ postanowiliśmy nigdy nie brać 500+ i nie mamy zamiaru [...]. Ludzie zawsze pytają: 'no ale dlaczego? Dają, to trzeba brać!'. No jakby nasz mindset jest za to zupełnie prosty [...]. Uważamy, że te 500 zł, no nie ukrywajmy, jakoś nic w naszym życiu nie zmieni. I na pewno inni potrzebują tych pieniędzy bardziej. No to, dlaczego mamy nadwyrężać budżet państwa na rzeczy, bo nam się należy, to weźmiemy, bo wszyscy biorą? To nie jest dla mnie odpowiedź
- powiedział Oskar Wojciechowski.

Kilka słów od siebie wtrąciła również aktorka, która przyznała, że ich zdaniem system świadczeń powinien być zmieniony. Nie wszyscy powinni z niego korzystać, w zamian za to ci, którzy faktycznie potrzebują wsparcie, mogliby otrzymać więcej.

Ten system [...] nie podoba nam się. Jeśli potrzebujesz, powinno ci państwo zapewnić tak, żebyś miał ten komfort
- dodała Klaudia Halejcio.

Oskar Wojciechowski dementuje plotki. Czyim jest synem?

Z racji finansowego prosperity rodziny w sieci pojawiło się sporo spekulacji na temat pochodzenia Oskara Wojciechowskiego. Dlaczego? Wszystko zaczęło się od zakupu willi, którą jeden z serwisów wycenił na przeszło 9 mln złotych. Wówczas zaczęto plotkować o narzeczonym Klaudii Halejcio. Niedawno zasugerowano nawet, że Oskar Wojciechowski jest synem znanego biznesmena Józefa Wojciechowskiego — jednego z najbogatszych Polaków, 77-letniego założyciela firmy deweloperskiej i byłego właściciela Polonii Warszawa. Temat ten również został poruszony we wspomnianym wywiadzie. Jaka jest prawda?

Pana Józefa nigdy nie poznałem, ale na pewno serdecznie pozdrawiam, jest to totalnie zbieg nazwisk. Żeby było śmieszniej, to gdzieś ostatnio przeczytałem, że nazwał swojego najmłodszego syna Oskar
- powiedział narzeczony Klaudii Halejcio.

Kilka słów od siebie dodała również aktorka.

Ta historia ma głębszy sens. W sumie zainspirowaliśmy się tą całą historią, którą media wytworzyły, że Oskar ma bardzo bogatego tatę, który jest wielkim deweloperem i stwierdziliśmy, że pójdziemy za tym. Faktycznie Oskar ma wspaniałego tatę, który zna się na rzeczy, na budowaniu i otworzyliśmy firmę i budujemy
- dodała.

"Razem z Klaudią i moim tatą zostaliśmy wspólnikami, powołaliśmy nową spółkę do życia. Budują się pierwsze mieszkania. Operacyjnie mój tata się tym zajmuje, ale Józefem nie jest" - uciął Oskar Wojciechowski.

Wydaje się, że po wielu wypowiedziach aktorki i stanowisku samego zainteresowanego, kwestie finansowe zostały już wyjaśnione.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości