Klaudia Halejcio przygotowała niespodziankę dla fanów. Chodzi o ślub

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio nie kryje się ze swoim szczęściem. Gwiazda regularnie pokazuje w mediach społecznościowych czułe chwile, które spędza w towarzystwie Oskara Wojciechowskiego. Aktorka niedawno ogłosiła, że przygotowania do ich ślubu są w pełni. Teraz podzieliła się nowym wyznaniem.

Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski są w związku od 2020 roku. W 2021 r. urodziła się ich córka - Nel, a rok później roku para zdecydowała się na zaręczyny. Ukochany artystki w przeciwieństwie do niej stroni od mediów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PREMIERABARBIE_HALEJCIO_BARBIE
Klaudia Halejcio o wizerunku lalek Barbie i kompleksach. "Musiałam nauczyć się śmiać z siebie"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Halejcio wyjawiła swoje ślubne plany

Klaudia Halejcio regularnie dzieli się z fanami swoją codziennością w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu gwiazdy, który śledzi ponad 800 tysięcy fanów często można zobaczyć jej rodzinne zdjęcia z córeczką Nel i partnerem Oskarem Wojciechowskim. Gwiazda wykorzystuje również platformę do kontaktu z fanami.

Niedawno na instagramowym koncie Klaudii Halejcio odbyło się kolejne Q&A które, co jakiś czas gwiazda organizuje. Także i tym razem odpowiedzi aktorki zaskoczyły wielu z jej wielbicieli. Okazuje się, że Klaudia Halejcio w najbliższym czasie zamierza otworzyć kanał na YouTube, dzięki czemu internauci będą mogli na bieżąco być ze wszelkimi przygotowaniami do ślubu gwiazdy.

"Tak. Mam w planach otworzyć kanał na YouTube, aby móc udostępnić Wam dłuższe treści, związane z przygotowaniami do ślubu. Wkrótce zacznę publikować pierwsze materiały, więc już niedługo możecie się spodziewać ciekawych zajawek. Cieszę się, że będę mogła podzielić się z Wami tym szczególnym okresem przygotowań i zapraszam do śledzenia nadchodzących aktualizacji" - wyznała.

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio
Źródło: Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio o powiększeniu rodziny

Klaudia Halejcio niedawno zdecydowała się odpowiedzieć również na pytania, które bezpośrednio dotyczyły wyjścia za mąż za Oskara Wojciechowskiego i planów powiększenia rodziny. Początkowo gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy na temat swoich planów ślubnych. Nie podała jednak dokładnej daty ale potwierdziła, że uroczystość odbędzie się latem bieżącego roku.

Klaudia Halejcio zaskoczyła także informacją, iż nie wybrała jednej sukni ślubnej, ale kilka różnych, które obecnie są dla niej szyte. Przy okazji przyznała, że póki co, wraz z ukochanym nie mają planów powiększenia rodziny.

"Na ten moment nie mamy planów powiększenia rodziny. Jednakże nie zamykamy się całkowicie na tę możliwość. "Nie" nie oznacza dla nas definitywnej odpowiedzi. Szczególnie biorąc pod uwagę przyszłość. W najbliższym czasie skupiamy się na obecnych okolicznościach, ale kto wie co przyniesie przyszłość" - wyznała.

Klaudia Halejcio odpowiedziała na nurtujące pytania fanów
Klaudia Halejcio odpowiedziała na nurtujące pytania fanów
Źródło: Instagram @klaudiahalejcio

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości