Kochanka księcia Williama zabrała głos? Rose Hanbury odniosła się do kwestii romansu

Rose Hanbury, książę William
Rose Hanbury, książę William
Źródło: Getty Images
Życie brytyjskiej rodziny królewskiej od dawna nie przynosiło mediom i poddanym tylu tematów do spekulacji. Od pewnego czasu sporo mówiło się między innymi o rzekomym romansie następcy tronu. To w połączeniu z długą nieobecnością Kate Middleton w życiu publicznym znacząco podsyciło plotki. Teraz na wypowiedź zdecydowała się Rose Hanbury, czyli kobieta, która miała rozkochać w sobie księcia Williama i doprowadzić do załamania nerwowego jego żony. Zobaczcie, co powiedziała.

Książę William i Kate Middleton od dawna są uznawani za jednych z najbardziej lubianych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Tym bardziej doniesienia o tym, że między małżonkami ma się nie układać najlepiej, zasmuciły poddanych. Do tej pory jednak informacje związane z relacją następcy tronu z Rose Hanbury pozostawały bez oświadczeń i wypowiedzi tych, których sprawa dotyczyła.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Rose Hanbury odniosła się do informacji dotyczących romansu z księciem Williamem

Rose Hanbury była jedną z bliższych koleżanek księżnej Kate. W mediach spekulowano nawet o ich głębokiej przyjaźni, którą miał zakończyć płomienny romans z księciem Williamem. Panie faktycznie od dawna nie są widywane w swoim towarzystwie, jednak do tej pory nie wydano żadnego oświadczenia w sprawie. Mimo pogłosek dotyczących kryzysu małżeńskiego przyszłej pary królewskiej, a nawet informacji, że Kate Middleton mierzy się z załamaniem nerwowym spowodowanym niewiernością męża, nikt nie miał pewności, czy to prawda.

Teraz jednak wszystko nabrało nowych barw. Jak donosi "Business Insider" prawnicy Rose Hanbury zabrali głos w sprawie i przekazali jej oświadczenie do mediów.

"Plotki są całkowicie fałszywe" - miała wyznać kobieta, odnosząc się zarówno do pogłosek związanych z romansem jak i tym, że jej relacja z księciem Williamem miała jakikolwiek wpływ na stan zdrowia Kate Middleton.

Książę William ma romans? Ekspertka zabrała głos w sprawie

Romanse w rodzinach królewskich nie dziwią już chyba nikogo. Niestety monarchia słynie też z tego, że świetnie umie je maskować i zamiatać niewygodne dla wizerunku sprawy pod dywan. Na ten moment nikt z królewskiego dworu nie wypowiedział się oficjalnie na temat plotek związanych z niewiernością księcia Williama.

Systematycznie jednak brytyjska prasa pisze o potwierdzeniach płynących z ust "bliskich osób z dworu".

Serwis jastrzabpost.pl skontaktował się z ekspertką do spraw brytyjskiej rodziny królewskiej, Wiolettą Wilk-Turską, która powiedziała co sądzi na ten temat.

"Ja sobie nie dam ręki ani żadnej innej części ciała uciąć za księcia Williama, bo człowiek czasem za siebie nie może ręczyć, a co dopiero za innych. Gdyby jednak okazało się, że William zdecydowałby się wplątać w jakiś pozamałżeński romans, to by to oznaczało, że jest po prostu kompletnym idiotą. I że niczego nie nauczyła go lekcja jego rodziców i tego, co doprowadziło do rozpadu jego rodziny, bo przecież nie chodziło tylko o małżeństwo, ale rodzinę. [...] On kiedyś wspomniał w jednym z wywiadów, że gdyby nie rozwód, to ona nigdy nie nawiązałaby romansu z Al-Fayedem, nie pojechałaby do Paryża i nie zginęłaby w wypadku. Jeśli on nie wyciągnąłby z tego wniosków i zafundowałby swoim dzieciom to samo, to okazałby się idiotą. I już w ogóle zróbmy republikę, jeśli na tronie miałby zasiąść taki król z takim rozumem. [...] William ma dobrą i piękną żonę, która dała mu trójkę pięknych dzieci. Gdyby zniszczył to wszystko na własne życzenie, to ja przestałabym wierzyć w ogóle w ludzi. Miałby też mocno utrudnioną sytuację jako następca tronu. Ma niesamowite poparcie i to poparcie by stracił. Byłby traktowany gorzej od swojego ojca. Bo od śmierci Diany minęło niemal 27 lat, ludzie zaakceptowali Camillę. Ale Karol prawdopodobnie nie będzie żył tak długo jak jego matka, więc korona dla księcia Williama może być bliżej, niż nam się wszystkim wydaje. Dlatego też on musi na to zważać" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości