Szczere wyznanie najpiękniejszej Polki. Krystyna Sokołowska o kulisach pracy w modelingu

Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022 
Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022 
Źródło: MWMEDIA
Krystyna Sokołowska niedawno została najpiękniejszą Polką. Mimo że zawsze była prześliczna, to miała problemy z pewnością siebie. Początki jej modelingowej kariery nie należały do najłatwiejszych. To, co usłyszała w agencji modelek, zasmuca.

Krystyna Sokołowska w wywiadzie, którego udzieliła serwisowi o2.pl przyznała, że kiedyś brakowało jej pewności siebie i była "szarą myszką". Miss Polonia stwierdziła też, że mimo szczupłej sylwetki, agencja uznała, że kwalifikuje się ona do kategorii plus size. Jak poradziła sobie z problemami z samooceną?

Krystyna Sokołowska została Miss Polonia 2022

Krystyna Sokołowska 27 maja 2022 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. W finale konkursu pokonała 20 kobiet z całej Polski. Impreza odbywała się we Włocławku.

Od tego czasu dziewczyna postanowiła ostro wziąć się do pracy. Modelka chce się skupić na pomocy kobietom, którym brakuje pewności siebie. Zauważyła, że choć Polki są pięknymi kobietami, to nie wierzą w siebie. Miss Polonia 2022 także cierpiała z tego powodu.

Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krystyna Sokołowska zdobyła się na szczere wyznanie

Miss Polonia 2022 udzieliła wywiadu serwisowi o2.pl, w którym poruszyła bardzo ważny problem. Przyznała, że kiedyś borykała się z brakiem pewności siebie.

"Długo się tego uczyłam i długo do tego dążyłam, żeby tę pewność siebie zyskać. Byłam taką cichą, szarą myszką w szkole i raczej byłam takim zawsze spokojnym dzieckiem" – wyznała w programie.

Miss Polonia 2022 wysłano na casting plus size

Krystyna Sokołowska zawsze była prześliczna, a w dodatku wysoka i szczupła. W wieku 14 lat zgłosiła się do agencji modelek. Kiedy okazało się, że nastolatka nie ma proporcji 90 cm w biuście, 60 cm w talii i 90 cm w biodrach, spotkała się z nieprzyjemnymi komentarzami.

"Byłam na kontrakcie w Mediolanie, miałam 1,8 m wzrostu, byłam bardzo szczupła, ale miałam szeroką talię, szeroko rozstawione żebra i usłyszałam, że muszę schudnąć co najmniej 8 cm z talii. Dla młodej 15-letniej dziewczyny to był duży szok" – stwierdziła najpiękniejsza Polka.

Dziewczynę wysłano na casting plus size. Nie zniechęciła się jednak. Po latach postanowiła spróbować swoich sił w konkursach piękności.

"Teraz już całe szczęście odchodzi się od tych względnie idealnych proporcji. Pojawiają się modelki plus size, co też jest bardzo potrzebne. Pokazywane jest piękno i normalność" – stwierdziła Krystyna Sokołowska.

Krystyna Sokołowska - kim jest, czym się zajmuje?

Krystyna Sokołowska pochodzi z Białegostoku, mierzy 180 cm wzrostu i ma 25 lat. Jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Ekonomicznego. Prowadzi też własną firmę - klub sportowy, w którym jest trenerem gimnastyki artystycznej i prowadzi zajęcia ze stretchingu. Włada też biegle dwoma językami: angielskim i rosyjskim.

Krystyna Sokołowska lubi sport, podróże, gotowanie oraz grę na fortepianie. Najpiękniejsza Polka jest szczęśliwie zakochana. Jej chłopak nazywa się Hubert Kalinowski. Dziewczyna często publikuje ich wspólne zdjęcia na Instagramie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: O2

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości