Pamiętacie "Honey Boo Boo"? Tak teraz wygląda dziecięca Miss Piękności

Alana Thompson czyli Honey Boo Boo ma już 16 lat
Alana Thompson czyli Honey Boo Boo ma już 16 lat
Źródło: Getty Images
Była gwiazdą kontrowersyjnego show. Alana "Honey Boo Boo" Thompson dziś ma 16 lat i nie chce być dłużej małą miss. Dorastanie pod czujnym okiem milionów widzów nie było łatwe, jednak nastolatka wyciągnęła z tego ogromną lekcję. Jak teraz wygląda Alana "Honey Boo Boo" Thompson?

Dzieciństwo Alany Thompson - uzależniona od narkotyków matka i tony lakieru do włosów

Trudno nie zauważyć, że udział dzieci w konkursach piękności jest tematem kontrowersyjnym. Jednakże w Ameryce program "Mała piękności" (org. "Toddlers and Tiaras") był na tyle popularny, że zrealizowano aż 7 sezonów. Show o dziecięcych konkursach piękności emitowany był od 2009 roku. Kamera śledziła przygotowania młodych kandydatek, które po drodze musiały mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Program odsłaniał kulisy dotąd nieznanego, szczególnie w Polsce, świata konkursów małych miss, w których za sprawą makijażu i niekiedy skąpych sukienek, dziewczynki zmieniały się w dojrzałe uczestniczki.

Jedną z najpopularniejszych bohaterek "Małej piękności" była Alana Thompson, pieszczotliwie nazywana "Honey Boo Boo". Towarzyszyła jej mama June Shannon. Rodzina na tyle przypadła do gustu widzom, że otrzymała swój własny program. Pierwszy odcinek "Here Comes Honey Boo Boo" wyemitowany został w 2012 roku. Od początku kontrowersje wzbudzało zachowanie "mamy June". Kobieta, zmagająca się z otyłością i uzależnieniem od narkotyków, otaczała Honey Boo Boo toksyczną miłością. Robiła wszystko, by córka zarabiała dla niej jak najwięcej. Show z udziałem rodziny Shannon zostało zawieszone po tym, jak na jaw wyszedł związek June Shannon z przestępcą seksualnym, którego ofiarą miała być rzekomo jedna z sióstr Alany Thompson.

Marek Morus o udziale w "Kanapowcach" i przemianie
Marek Morus o udziale w "Kanapowcach" i przemianie
Źródło: TTV

Alana Thompson zrywa z przeszłością: "Nie jestem Honey Boo Boo"

Choć od emisji kontrowersyjnego show minęło kilka lat, o mamie Honey Boo Boo wciąż jest głośno. W 2019 roku June Shannon została aresztowana za posiadanie nielegalnej substancji. Dotychczasowe życie młodziutkiej Alany Thompson legło w gruzach. Opiekę nad dziewczynką przejęła starsza siostra. Już jako 16-letnia dziewczyna Alana Thompson udzieliła wywiadu dla serwisu teenvogue.com. Nastolatka postanowiła raz na zawsze zerwać z trudną przeszłością:

"Moja mama nie nazwała mnie Honey Boo Boo. Nazywam się Alana!" - powiedziała.

Dodała, że zdecydowanie bardziej woli aktualną Alanę od tej z dziecięcych lat. Co więcej, nastolatka podjęła próbę poprawy relacji z matką. Jednak zanim się na to zdecydowała, niezbędne było przebaczenie oraz przyznanie się June Shannon do błędów i złego zachowania.

"Wielu na tym świecie nie zdaje sobie sprawy, ile ludzi naprawdę dotyka [problem nadużywania przyp. red.] narkotyków i alkoholu. To bardzo, bardzo trudne. Naprawdę nikomu tego nie życzę" - powiedziała.

Życie w blasku fleszy uodporniło ją na zawistne komentarze. Alana Thompson jest dumna z tego, że potrafi stawiać granice i jest świadoma swojej wartości. Nie chce być dłużej małą Honey Boo Boo - walczy o to, by ludzie przestali patrzeć na nią jak na tamto dziecko.

"Szczerze mówiąc, nie mam wielu przyjaciół. W ogóle. Czuję, że ludzie myślą: "O mój Boże, przyjaźnię się z Honey Boo Boo". Tak naprawdę nikomu nie ufam, więc nie mam przyjaciół" - powiedziała podczas wywiadu.

Alana Thompson ma konkretny plan: chce skończyć szkołę, iść na studia pielęgniarskie, kupić dom i samochód. Być szczęśliwą.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: teenvogue.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości