Gwiazdy

Joanna Lazer i Jan Borysewicz we wspólnym projekcie. "To będzie największy rockowy zespół w Polsce"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Joanna Lazer z "Red Lips" o specjalnym projekcie

Joanna Lazer, liderka zespołu Red Lips, wzięła udział w akcji charytatywnej "Lepsza jutro dla Ukrainy". Artystka zjawiła się na wernisażu połączonym z aukcją. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o wyjątkowym projekcie muzycznym, który współtworzy.

"Lepsza jutro dla Ukrainy" to akcja charytatywna, której pomysłodawcą był fryzjer gwiazd Łukasz Urbański. W ramach projektu zrealizowano sesję zdjęciową, w której udział wzięły gwiazdy oraz uchodźcy z Ukrainy. 23 czerwca odbył się wernisaż połączony z aukcją charytatywną, z której dochód przeznaczony zostanie na wsparcie dzieci i rodzin uchodźców z Ukrainy, mieszkających bezpłatnie w Domu Ronalda McDonalda w trakcie pobytu w szpitalu UCK WUM.

Joanna Lazer o wyjątkowym projekcie muzycznym

Liderka zespołu Red Lips bierze udział w wyjątkowym muzycznym projekcie. Joanna Lazer w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl zdradza szczegóły koncertu, który odbędzie się we wrześniu na płycie Stadionu Narodowego.

- 10 września na PGE Narodowym odbędzie się największy koncert w Polsce, który jeszcze nigdy w życiu nie wydarzył się w naszym kraju. Mianowicie na płycie tejże przepięknej, ogromnej areny zagra w jednym miejscu i w jednym czasie ok. 1000 muzyków. Więc naprawdę będzie to potężna orkiestra. Śmiejemy się z ekipą, która jest ze mną wśród liderów poszczególnych sesji wokalnych lub instrumentalnych, że tak naprawdę nie wiemy, czy stadion to zniesie. Ale myślę, że będzie to petarda, więc zapraszam - mówi podekscytowana Joanna Lazer.

Wokalistka zachęca wszystkich chętnych do wzięcia udziału w koncercie. Wciąż można się zgłosić.

- Wszyscy, którzy mają ochotę zaśpiewać lub zagrać, każdy z was może się zgłosić. To będzie największy rockowy zespół w Polsce - mówi Joanna Lazer w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Kto weźmie udział w przedsięwzięciu? Jak się okazuje, nie zabraknie znanych muzyków. Na koncercie zagrają m.in. Andrzej Krzywy i Tomek Torres. Joanna Lazer zapewnia, że to nie koniec niespodzianek.

- Ambasadorem tego wydarzenie jest Janek Borysewicz, bo któż by inny - największa ikona muzyki rockowej w Polsce - dodaje.

Całej rozmowy możecie posłuchać oglądając poniższe wideo.

Joanna Lazer o koncercie na PGE Narodowym
Joanna Lazer o koncercie na PGE NarodowymŹródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Lazer - kim jest?

Joanna Lazer jest polską piosenkarką, która popularność zdobyła dzięki zespołowi Red Lips. Cechą charakterystyczną Joanny Lazer były jej płomiennie rude włosy. Na aukcji zjawiła się w zupełnie nowym wydaniu. Zmieniła kolor włosów na lekko różowe, czym przykuła uwagę mediów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości