Krzysztof Czeczot pokazał zdjęcia. Tak zmienił się na przestrzeni lat

Krzysztof Czeczot
Krzysztof Czeczot pokazał zdjęcia z młodości. Jak zmieniał się przez lata?
Krzysztof Czeczot zaskoczył Internautów i opublikował swoje zdjęcia, które wykonał na przestrzeni 18 lat. Jak twierdzi, jeden aspekt jego wyglądu nigdy się nie zmieni. W kilka chwil pod postem aktora pojawiły się dziesiątki komentarzy. "Widać tę dojrzałość w Pana życiu" - czytamy.

Krzysztof Czeczot od lat zajmuje stabilną pozycję w świecie mediów i show-biznesu. Rola w "Brzyduli" sprawiła, że aktor stał się rozpoznawalny również wśród internautów. Od tego momentu, ku uciesze fanów, systematycznie dodaje posty na Instagramie i Facebooku. Jeden z jego ostatnich wpisów cieszy się ogromną popularnością. Wszystko przez sentymentalną podróż w czasie. 

Krzysztof Czeczot - zdjęcia z młodości 

Aktor za pośrednictwem profilu na Instagramie porównał trzy fotografie przedstawiające jego twarz. Zdjęcia zostały wykonane w 2022, 2014 oraz 2004 roku.  

"Zrobiłem zestawienie trzech zdjęć. Twarz, kolor włosów, kolor zarostu - wszystko się pozmieniało, ale oczy ciągle te same. I w oczach to samo: ochota na życie. Masz tak?" - napisał w komentarzu, zachęcając swoich odbiorców do interakcji. Na odpowiedź nie musiał długo czekać. 

"Widać tę dojrzałość w Pana życiu. Wszystko wypisane jest w oczach" - skomentowała jedna z obserwatorek Krzysztofa Czeczota. 

"Ja bym raczej skłaniał się ku temu, że widać doskonałe przejście od młodego, naiwnego (w dobrym sensie), do doświadczonego i spełnionego" - napisał internauta. 

"Panie Krzysztofie, jest pan jak dobre wino" - czytamy. 

Misheel Jargalsaikhan o roli w "BrzydUli"
Misheel Jargalsaikhan o roli w "BrzydUli"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Czeczot - życie prywatne

Krzysztof Czeczot, choć nie stroni od mediów społecznościowych, niezwykle rozważnie podchodzi do tematu prywatności i ochrony rodziny. Aktor dzieli się z internautami jedynie wybranymi fragmentami życia. Jednym z nich były niedawne narodziny córki - Poli. 

"Najpiękniejszy poranek w życiu - napisał. Dzień, na który czekaliśmy tak długo. Płakaliśmy i uśmiechaliśmy się jednocześnie. I ciągle nie możemy uwierzyć, że dołączyła do nas dziś prawdziwa Księżniczka. Teraz Pola śpi. Dobrego życia Córeczko! Kochamy Cię miłością, jakiej jeszcze nie znaliśmy" - napisał. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości