Gwiazdy

Krzysztof Ibisz będzie łagodzić ból żony przy porodzie. Uczy się pod okiem... douli

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Krzysztof Ibisz pomaga ciężarnej żonie. Ćwiczy pod okiem douli

Krzysztof Ibisz jest zaangażowany w ciążę swojej żony Joanny. Już niedługo ich dziecko przyjdzie na świat. Prezenter telewizyjny wspiera ukochaną na każdym kroku. Zaangażował do pomocy pewną kobietę, która nauczyła go masażu, jaki ma wykonać żonie podczas porodu. Krzysztof Ibisz udostępnił nagranie, które skierował do przyszłych ojców.

Krzysztof Ibisz ma już dwóch synów. Młodszy urodził się 16 lat temu, a więc prezenter po wielu latach na nowo przeżywa ciążę partnerki i przygotowania do porodu. Jednak gwiazdor jest perfekcjonistą również w tej dziedzinie. Dokonał wszelkich starań, aby należycie wspierać żonę w tym szczególnym czasie. Poprosił o radę doświadczoną doulę.

Krzysztof Ibisz uczy się masować ciężarną żonę

O tym, że Krzysztof Ibisz traktuje swoją rolę serio, świadczy np. to, że czuje się tak, jakby miał rodzić razem z żoną. Słyszymy to w pierwszym zdaniu wypowiedzianym przez niego w nowym nagraniu na Instagramie.

"Cześć kochani, jak wiecie, my z Asią będziemy wkrótce rodzili. I w tym okresie przedporodowym wspiera nas doula" - przywitał się z fanami.

Doula to asystentka kobiety w czasie ciąży i porodu. W styczniu 2015 roku została wpisana na listę zawodów w Polsce. Ekspertka, którą zaangażował Krzysztof Ibisz, wyjaśniła, że pomaga również przygotować się do porodu osobie towarzyszącej. W tym przypadku dziennikarzowi.

"Jak mężczyzna może wspierać przyszłą mamę w czasie porodu? Warto nauczyć się tego od douli" - poradził Krzysztof Ibisz.

W filmie doula pokazała, jak Krzysztof Ibisz może łagodzić ból rodzącej. Ulgę ciężarnej kobiecie może przynieść nie tylko farmakologia, ale np. wymasowanie bioder oraz lędźwi. Zobaczcie to w nagraniu, które opublikował prezenter.

Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof i Joanna Ibiszowie zdecydowali się na oryginalną sesję w ciąży

Wiele par oczekujących na dziecko chce mieć pamiątkę z tego okresu. Żona Krzysztofa Ibisza była modelką. Brała udział w programie "Top model", ale zdecydowała się na inny zawód. Dziś jest dyplomowanym lekarzem, jednak nadal świetnie czuje się przed obiektywem. Po długiej nieobecności w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z sesji, która podzieliła fanów.

"Za bardzo modowe" - stwierdziła pewna osoba. Kilku internautów zwróciło uwagę na ozdobę na szyi żony Krzysztofa Ibisza, która nie przypadła im do gustu. Ukochana prezentera odpowiedziała na komentarz. Stwierdziła, że właśnie w takim stylu wymarzyła sobie sesję z brzuszkiem.

Inne osoby skupiły się bardziej na emocjach, jakie widoczne są na zdjęciach.

"Ale pięknie razem wyglądacie! Co jak co, ale miłość i szczęście to najpiękniejsza biżuteria" - skomentowała Ania Pastuszka, prezenterka i blogerka kulinarna.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości