Krzysztof Ibisz dodał zdjęcia z ciężarną żoną na wakacjach. Gdzie się wybrali?

Krzysztof Ibisz wyjechał na wakacje
Krzysztof Ibisz wyjechał na wakacje
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Ibisz z żoną Joanną udali się na wymarzone wakacje. W rajskiej scenerii celebrują ostatnie wspólne chwile przed narodzinami ich pierwszego dziecka. Gdzie się udali?

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska ślub wzięli w sierpniu 2021 roku. Para spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Na "urlopowych" zdjęciach zakochanych widać już dokładnie zaokrąglony ciążowy brzuszek byłej modelki.

Krzysztof Ibisz z żoną na wakacjach

Krzysztof Ibisz wraz z żoną Joanną Kudzbalską udali się na długo wyczekiwany urlop na jedną z greckich wysp. Kreta to jeden z ulubionych kierunków turystów z całego świata. Na wyspie można z powodzeniem oddać się plażowaniu. Na odwiedzających czekają też liczne atrakcje turystyczne. Wśród nich ruiny pałaców minojskich, pozostałości archeologiczne, fortyfikacje, wąwozy i jaskinie. Warte zwiedzenia jest również Cretaquarium z akwariami, w których można podziwiać wszystkie gatunki ryb zamieszkujące Morze Śródziemne.

Wyspa może się też poszczycić pięknym krajobrazem, który tworzą skaliste wybrzeża przeplatające się z szerokimi, jasnymi plażami. Taka sceneria sprzyja fotografowaniu. Dlatego też przyszli rodzice na Krecie urządzili sobie mini sesję zdjęciową na kamienistej plaży na tle Morza Śródziemnego. Krzysztof Ibisz pochwalił się efektami na swoim profilu na Instagramie.

"Plażing. Pozdrawiamy Was słonecznie" - napisał gwiazdor.

Na serii zdjęć widzimy znanego i lubianego prezentera w luźnej stylizacji z koszulką bez rękawków i szortami w ramionach ukochanej żony, u której widać już dokładnie ciążowy brzuszek.

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof i Joanna Ibiszowie będą mieli dziecko

Krzysztof i Joanna Ibiszowie poinformowali na początku czerwca, że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Krzysztof Ibisz ma też bardzo dobry kontakt z byłymi partnerkami, z którymi dzieli opiekę nad dziećmi. Wszyscy tworzą zgrany team i cieszą się nawzajem ze swojego szczęścia.

Krzysztof Ibisz stawał na ślubnym kobiercu już trzy razy. Pierwszą żoną prezentera była dziennikarka Anna Zejdler-Ibisz. Para doczekała się syna Maksymiliana. Z kolei drugą żoną prezentera była aktorka Anna Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. W 2021 roku ożenił się z byłą uczestniczką "Top Model" Joanną Kudzbalską. Wkrótce będą świętować pierwszą rocznicę, a także narodziny pierwszego dziecka. Choć między dziećmi prezentera będzie duża różnica wieku, to w wielu wywiadach możemy przeczytać, że są pozytywnie nastawieni do posiadania przyszywanego rodzeństwa.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości