Krzysztof Ibisz wkrótce zostanie ojcem. "Nasz świat będzie jeszcze piękniejszy"

Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem
Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Ibisz ma prawdziwy powód do dumy. Prezenter wraz z żoną ogłosili, że spodziewają się dziecka. To już trzecia pociecha dziennikarza. "Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy" - napisał na Instagramie.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska są razem od 2020 r. To właśnie, kiedy na świecie szalała pandemia COVID-19 prezenter poznał swoją przyszłą żonę na siłowni. Warto przypomnieć, że Joanna Kudzbalska dała się poznać szerszej publiczności dzięki drugiej edycji "Top Model" w której wystąpiła.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska spodziewają się dziecka

Joanna Kudzbalska ma 30 lat i jest 27 lat młodsza od swojego męża. Dziś nie zajmuje się jednak modelingiem, gdyż ukończyła medycynę i jest lekarką w jednym z warszawskich szpitali powiatowych. Zakochani dosyć długo utrzymywał swój związek w tajemnicy.

Kiedy zdecydowali się powiedzieć o nim głośno, nie przejmowali się opinią innych osób i nie zabierali głosu. Nie tak dawno para podzieliła się z internautami informacją o swoim ślubie. Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska chcieli trzymać tę wiadomość z dala od mediów, a zdecydowali się o tym powiedzieć dopiero jakiś czas później.

Zobacz wideo:

Olga Buława o prowadzeniu ciąży w Polsce
Źródło: Co za Tydzień

Krzysztof Ibisz pokazał poruszające zdjęcie z żoną

Teraz małżonkowie podzielili się kolejną radosną nowiną. Jak się okazało, Joanna Kudzbalska spodziewa się dziecka. Szczęśliwi przyszli rodzice dodali zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem ciążowym.

"Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy" - napisał prezenter.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od znajomych i internautów, którzy gratulowali małżonkom.

"Co za nowina", "Gratulacje kochani", "Piękna historia, nie mogę się doczekać", "Dużo zdrówka dla mamusi", "Rośnijcie zdrowo", "Wow, gratulacje", "Wszystkiego dobrego kochani" - pisali.

Jak się okazuje, ukochana Miśka Koterskiego — Marcela Leszczak już jakiś czas temu wiedziała, że Joanna Kudzbalska spodziewa się dziecka.

"Cudownie. Marcela już kilka dni temu mi mówiła, że twoja żona na 100 procent w ciąży jak się widziały na pilatesie. Przed kobietą nic się nie ukryje. Najlepszego dla was. Dużo miłości" - napisał w komentarzu pod postem Misiek Koterski.

Przypomnijmy, że Krzysztof Ibisz ma jeszcze dwóch synów.  Z małżeństwa z Anną Zejdler ma 23-letniego Maksymiliana, a z małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz 16-letniego Vincenta.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości