Narzeczona Krzysztofa Skiby zdradziła szczegóły ślubu. Będzie nietypowo. "To wszystkich zszokuje"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba już niedługo po raz drugi stanie na ślubnym kobiercu. Lider zespołu Big Cyc i jego narzeczona Karolina Kempińska za dwa miesiące powiedzą sobie "tak" i obecnie są już w ferworze przygotowań do uroczystości. Wybory pary niektórych mogą zaskoczyć.

Krzysztof Skiba za dwa miesiące ponownie się ożeni. Lider zespołu Big Cyc przez lata był mężem Renaty, z którą rozwiódł się w marcu bieżącego roku. Muzyk bardzo długo nie zdradzał, że znalazł nową miłość i dopiero przy okazji jednej z zagranicznych podróży pochwalił się narzeczoną. Wybranką Krzysztofa Skiby została 26 lat młodsza modelka Karolina Kempińska.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Justyna Steczkowska o dzieciach. Młodszy syn nie chciał iść w jej ślady. "Rozpłakałam się"
Justyna Steczkowska o dzieciach. Młodszy syn nie chciał iść w jej ślady. "Rozpłakałam się" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Kempińska o przygotowaniach do ślubu z Krzysztofem Skibą

Krzysztof Skiba aktywnie bierze udział w przygotowaniach do ślubu z ukochaną. Jakiś czas temu Karolina Kempińska zdradziła, że to właśnie muzyk nalegał, by przyjęła po nim nazwisko.

"Już postanowione — Karolina Skiba. Myślałam nad Skiba-Kempińska, ale Krzyś woli, żeby było po nim w całości i bardzo mi się to podoba" — napisała Karolina Kempińska na Instagramie.

Ostatnio narzeczona lidera zespołu w jednym z wywiadów opowiedziała o przedślubnym czasie. Okazało się, że państwo młodzi pobiorą się podczas skromnej ceremonii, która będzie dość nietypowa. Zabraknie bowiem tradycyjnych elementów weselnych.

Ja chcę taki skromy ślub. Mam tylko panią florystkę, ale też dużo dekoracji sama przygotowałam. Nie będziemy mieć tradycyjnego wesela, nie będzie pierwszego tańca, nie chcemy gier weselnych, bo ja tego nie znoszę

Karolina Kempińska wybrała już suknię ślubną

Krzysztof Skiba obecnie pracuje nad swoją formą i właśnie z tego względu wybieranie garnituru postanowił na chwilę odłożyć w czasie. Zupełnie inaczej do sprawy podchodzi jego narzeczona, która pracuje jako modelka.

Celebrytka na zdjęciach chętnie prezentuje wysportowaną figurę i nie krępuje się odważnych zdjęć. Okazuje się jednak, że jej suknia ślubna będzie bardzo skromna i nie będzie miała odkrytego dekoltu. Karolina Kempińska jakiś czas temu wybrała już swój wymarzony model, a w mierzeniu towarzyszyła jej mama.

"To wszystkich zszokuje. Będę miała skromną sukienkę, bez żadnego dekoltu (...). Ja poszłam wybrać suknię z mamą, bo siostra mieszka w Anglii" - opowiadała.

Karolina Kempińska początkowo wahała się między trzema sukienkami, ale w końcu znalazła tę idealną.

Wybrałam trzy sukienki, drugą przymierzyłam i mama powiedziała, że to jest to! To jest taka klasyczna suknia, bardzo grzeczna

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości