Krzysztof Skiba bierze ślub! Wszystko jest już zaplanowane

Krzysztof Skiba
Krzysztof Skiba
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Skiba ma już datę ślubu z nową partnerką. Lider zespołu Big Cyc nie przestaje zaskakiwać nowinkami z życia prywatnego. Niedawno zwierzył się publicznie, że pierwsze kroki do rozwodu z byłą żoną ma już za sobą. Już w lato zalegalizuje nowy związek.

Po głośnym coming oucie i zwierzeniach na temat dzieciństwa syna Krzysztofa Skiby, Tytusa, muzyk musiał zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami za rzekomą nieobecność w życiu prywatnym i rodzinnym. Dziś w mediach głośno o kolejnym temacie z życia prywatnego gwiazdy. Jego o 26 lat młodsza partnerka może już poszukiwać wymarzonej sukni ślubnej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

100-lecie Warner Bros. Andrzej Sołtysik kocha "Looney Tunes". Syn poszedł w jego ślady?
Andrzej Sołtysik był jednym z gości, którzy postanowili wyruszyć w podróż po historii kinematografii. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dziennikarz wyjawia, które produkcje spod szyldu Warner Bros. zajmuje szczególne miejsce w jego sercu. Czy syn przejął smykałkę po tacie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Skiba żeni się z młodszą o 26 lat partnerką. Jej rodzice są w wieku muzyka

Związek Krzysztofa z 32-letnią Karoliną Kempińską wzbudził wiele kontrowersji i wywołał burzę w mediach, szczególnie tych społecznościowych. Para jednak od początku usiłowała rozwiać wszelkie wątpliwości i przekonywać, że ich miłość jest prawdziwa i silniejsza niż różnice wieku czy społeczne uprzedzenia.

W swoich wypowiedziach dla różnych mediów Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska podkreślali, że wiek nie ma dla nich znaczenia, a ich związek jest oparty na wzajemnym szacunku i miłości. Warto zaznaczyć, że ojciec Karoliny Kempińskiej jest o rok młodszy od muzyka, a matka - w jego wieku, co zdaniem pary ułatwia zrozumienie i zaakceptowanie ich związku.

"Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy. Z rodzicami Karoliny jestem zaprzyjaźniony. To jest to samo pokolenie co moje, więc się rozumiemy" - wyjaśnił lider Big Cyc.

"Nie wiem czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Co ciekawe na prywatnym koncie Krzysia nie ma żadnych złych komentarzy, bo każdy, kto nas na żywo i widział razem wie, że jest to prawdziwe i mocniejsze niż można sobie wyobrazić" -  tłumaczyła Karolina Kempińska w mediach społecznościowych.

Krzysztof Skiba się żeni. Ceremonia zaplanowana na lato

Mimo lawiny negatywnych komentarzy, Skiba i Kempińska pozostali wierni sobie i swoim uczuciom. Teraz zdradzili, że planują ślub, który odbędzie się latem i zostanie poprowadzony przez prezydentkę Łodzi, Hannę Zdanowską. Para zapewnia, że będzie to kameralna i piękna uroczystość.

"Trudno przejmować się opiniami ludzi, którzy nas nie znają, a tacy piszą komentarze na portalach plotkarskich. Kompletnie to lekceważymy, za to ważna są dla nas opinie naszych fanów, znajomych i przyjaciół, a te są bardzo pozytywne. Każdy, kto nas zna, widzi nasze szczęście. Nawet po występach, na których jesteśmy razem, ludzie podchodzą i mówią, że rzeczywiście widać łączące nas uczucie. Oboje przy sobie odżyliśmy, jesteśmy do bólu szczęśliwi" - przyznała para w jednym z wywiadów.

Krzysztof Skiba nie zamierza jednak spocząć na laurach i planuje wydanie nowego albumu oraz książki. Wygląda na to, że związek z Karoliną Kempińską dał mu zastrzyk młodzieńczej energii, ożywiając jednocześnie twórcze ambicje muzyka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości