Iza Macudzińska z "Diabelnie boskie" pokazała córkę. Jak wygląda nastoletnia Eliza?

Iza Macudzińska wystąpi ze swoją córką w "Diabelnie boskich"
Iza Macudzińska wystąpi ze swoją córką w "Diabelnie boskich"
Źródło: player.pl
Izabela Macudzińska występuje ze swoim mężem w nowym programie TTV "Diabelnie boskie". W ostatnich odcinkach mogliśmy poznać część jej rodziny. Teraz pora na nastoletnią córkę, która robi furorę na TikToku. Eliza Borowiak będzie musiała zgodzić się na sesję zdjęciową z mamą. Iza opowiedziała o relacji z córką. Zobaczcie, jak teraz wygląda Elizka.

Izabela Macudzińska występuje teraz w programie "Diabelnie boskie". To nowe reality-show telewizji TTV, które opowiada o kilku przebojowych kobietach. Wśród nich dobrze znane widzom z innych programów: Izabela Macudzińska, Katarzyna Laluna Lirsz oraz Julia von Stein oraz dwie nowe twarze. Iza występuje w show ze swoją rodziną, ale pierwszy raz w odcinku pojawi się jej nastoletnia córka.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice Produkcji #9. Kulisy "Sekretów życia". Tak wygląda praca na planie serialu paradokumentalnego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Iza Macudzińska wystąpi ze swoją córką w "Diabelnie boskich"

Izabela Macudzińska jest bizneswoman. Wraz z mężem prowadzi własną firmę odzieżową. Kobieta jest żoną Patryka Borowiaka, z którym jest w związku od kilkunastu lat. Para wychowuje córkę Elizę, która wkracza już w dorosłość. W poprzednich odcinkach "Diabelnie boskich" Iza wyznała, że myśli z ukochanym o drugim dziecku, ale nie chce podejmować pochopnej decyzji, bo zdecydowanie się na kolejne dziecko po dłuższej przerwie nie jest taką prostą sprawą. Bizneswoman przyzwyczajona jest już do beztroskiego i wygodnego życia. Iza uwielbia dzieci i spełnia się za to w roli cioci i opiekunki pociech jej siostry.

Eliza to córeczka tatusia. Patryk Borowiak z dumą obserwuje, jak jego pociecha dorasta. Córka jest jego oczkiem w głowie. Jednak dziewczyna coraz bardziej skupia się na swoim życiu. Prowadzi też konto na TikToku, które obserwuje już prawie 90 tysięcy osób.

Rodzina to siła i właśnie to zobaczymy w kolejnym odcinku "Diabelnie boskich", gdzie po raz pierwszy wystąpi córka Izabeli Macudzińskiej. Mama wystawi swoje dziecko na ciężką próbę.

"Ja wiedziałam, że ta sesja nie będzie łatwym tematem dla Elizki. Wiadomo, robi te zdjęcia, ale ona jest w wieku nastolatki, to umówimy się, że 'gdzie zdjęcia z mamą'. Ale widziałam, że w trakcie zdjęć zaczęło jej to sprawiać przyjemność. To miało być dla nas, dla naszej rodziny, nasza pamiątka, którą za kilka lat będziemy wspominać" - powiedziała Iza w zwiastunie przyszłego odcinka show.

Izabela Macudzińska pokazała córkę
Izabela Macudzińska pokazała córkę
Źródło: Instagram @borowiakpatryk

"Diabelnie boskie". Rodzina Izabeli Macudzińskiej

Jeśli chcecie poznać członków rodziny Izabeli Macudzińskiej możecie zobaczyć 2. odcinek "Diabelnie boskich" na Playerze i poznać mamę Izy oraz dzieci jej siostry, które bohaterka show uwielbia. Właśnie w tym epizodzie kobieta zastanawia się z mężem nad tym, czy powiększyć rodzinę. Mama Izabeli to wspaniała kobieta, która zadeklarowała pomoc w opiece nad wnukami. Małżeństwo musiało poradzić sobie z zapanowaniem nad małą, choć rezolutną dziewczynką oraz niemowlakiem. Koniecznie zajrzyjcie do odcinka.

Z kolei w 10. odcinku wystąpił brat Izy, który chwilowo u niej zamieszkał. Mężczyzna o imieniu Paweł przeżywa kryzys w swoim życiu, ma złamane serce i szuka pocieszenia w alkoholu. Izabela nie zostawiła go w potrzebie, ale uznała, że przyda mu się pogadanka. W końcu Patryk wpadł na pomysł, że zaproponuje szwagrowi miejsce w mieszkaniu po jego rodzinie.

Wzruszony brat Izy podziękował za dobre serce i chęci rodziny. Wziął się w garść i zmotywowany poszedł się pakować. Iza i jej brat wyznali sobie miłość i umocnili swoją relację.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości