Krzysztof Skiba o partnerce. Zadeklarował miłość aż po grób

Krzysztof Skiba o partnerce. Zadeklarował miłość aż po grób
Krzysztof Skiba o partnerce. Zadeklarował miłość aż po grób
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Skiba w ostatnim wywiadzie ponownie otworzył się na temat nowej partnerki. Tym razem wyjawił, czego dowiedział się o sobie z sieci i zadeklarował, że Karolina Kempińska jest miłością jego życia. "Ogłaszam publicznie, że chcę z Karoliną być do końca życia" - powiedział Krzysztof Skiba.

Od pewnego czasu media z zainteresowaniem śledzą prywatne życie muzyka Krzysztofa Skiby. A wydarzyło się w nim całkiem sporo. Syn gwiazdora Tytus Skiba dokonał coming outu, a Krzysztof Skiba poinformował o separacji z wieloletnią żoną i związku z nową partnerką. Kobieta jest od muzyka znacznie młodsza, co tylko podsyca ciekawość internautów. Niestety para mierzy się z hejtem, który spływa szczególnie na Karolinę Kempińską. Mimo to oboje trwają w miłości i nie zamierzają ulegać presji tłumu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Edyta Zając o kulisach programu "True Love". Czy sama pisze swoje wypowiedzi?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Skiba o partnerce

Zawirowania w życiu prywatnym Krzysztofa Skiby sprawiły, że muzyk niejako powrócił na salony. Często udziela wywiadów i nie ma problemów z opowiadaniem o nowym związku. Mimo że niejednokrotnie, zarówno Krzysztof Skiba, jak i Karolina Kempińska deklarowali, że łączy ich prawdziwe i czyste uczucie, o 26 lat młodsza partnerka musi mierzyć się z oskarżeniami, że związała się z gwiazdorem m.in. dla pieniędzy.

Mimo wielu przykrych komentarzy zakochani starają się je ignorować i żyć własnym życiem. Niedawno Krzysztof Skiba był gościem w Kanale Sportowym. W rozmowie z Krzysztofem Stanowskim lider zespołu Big Cyc podkreślił, że dowiedział się o sobie w ostatnim czasie dość dużo i niewiele z tego jest zgodne z prawdą.

"Informacje są takie, że ja śpię na forsie, że ona poleciała na kasę. Z internetu dowiedziałem się, że mam obywatelstwo Kanady. Że moja partnerka ma to zrobione, tam zrobione... Że opłaciłem jej wycięcie żeber" - powiedział.

Krzysztof Skiba zdradził ponadto, w jaki sposób uwiódł ukochaną. Muzyk jest pewny swoich atutów, co zresztą zweryfikował na studiach, kiedy to udawało mu się zachwycić profesorki.

"Widocznie widzi we mnie kogoś, kto jej się podoba. Pewna charyzma, pewien charakter, osobowość to też robi wrażenie na kobietach. Ona twierdzi, że zakochała się w moich niebieskich oczach i ja na te oczy zawsze zdawałem wszystkie egzaminy na studiach. Jak panie profesorki widziały moje niebieskie oczy, to mówiły 'panie Krzysztofie, jeszcze pan powinien doczytać, ale stawiam piątkę'" - powiedział.

Mimo że Krzysztof Skiba jeszcze nie rozwiódł się z żoną Renatą, z którą spędził przeszło 30 lat życia, muzyk nie boi się opowiadać o uczuciach do nowej partnerki. W rozmowie jasno zadeklarował, że Karolina Kempińska jest kobietą jego życia i zamierza spędzić z nią jego resztę.

"To jest miłość do końca życia. Ogłaszam publicznie, że chcę z Karoliną być do końca życia" - powiedział.

Partnerka Krzysztofa Skiby o hejcie

Odkąd media obiegła informacja o nowym związku Krzysztofa Skiby, nazwisko jego partnerki odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Karolina Kempińska jest aktywna w sieci, a za pośrednictwem mediów społecznościowych publikuje wspólne zdjęcia z wyjazdów i romantycznych chwil. Internauci skupiają się na różnicy wieku dzielącej zakochanych, a przemyśleniami na ten temat dzielą się z kobietą w komentarzach pod jej wpisami. Te często nie są miłe, a wręcz zakrawają na hejt. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Karolina Kempińska opowiedziała, jak radzi sobie z przykrymi komentarzami.

- Uważam, że w internecie niestety siedzi sporo osób, które kryją się za anonimowymi kontami i wtedy łatwo wyrzucać swoje żale, bądź lęki. Przez parę chwil takie jednostki mogą poczuć się lepiej. Im coś nie wychodzi w życiu, więc mają chwilową satysfakcję z dokuczenia komuś innemu - stwierdziła.

Czy przejmuje się hejtem? Karolina Kempińska nie ukrywa, że przykre słowa nie sprawiają jej bólu, a zwyczajnie smucą.

- Mnie ich zdanie nie boli, jedynie smuci, że mają takie życie i wytykanie innym sprawia im satysfakcję. Poza tym nie znoszę oceniania kogoś po wyglądzie. Ile komentarzy jest o tym, że na pewno jestem mało inteligentna, bo pozuję, że nie pracuję itp. Wiem, że trzeba to ignorować, bo reakcja tylko napędza, ale strasznie mnie to irytuje, bo jednak i pracuję w branży informatycznej, znam 4 języki, z czego 3 biegle i czytam więcej książek w ciągu miesiąca, niż pewnie takie osoby w ciągu kilku lat - dodała.

Więcej przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Partnerka Krzysztofa Skiby o hejcie. "Ile komentarzy jest, że jestem mało inteligentna"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości