Krzysztof Zalewski pokazał brata. Przez większość życia nie wiedzieli o swoim istnieniu

Krzysztof Zalewski
Krzysztof Zalewski
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Zalewski przez 18 lat nie zdawał sobie sprawy, że ma brata. Znany polski muzyk poznał go, gdy był już pełnoletni, ale panowie bardzo się zaprzyjaźnili. Teraz pokazał na Instagramie wspólne zdjęcie. Fani dostrzegli podobieństwo Igora Brejdyganta do jednego z polskich aktorów.

Krzysztof Zalewski po raz pierwszy spotkał swojego biologicznego ojca Stanisława Brejdyganta jako nastolatek. Do tego czasu był wychowywany jedynie przez matkę, która wprowadziła go w świat muzyki i wspierała w dążeniu do artystycznych marzeń. Niestety życie zaskoczyło ich tragiczną diagnozą - wykryto guza mózgu u jego matki. Dopiero po tych dramatycznych przeżyciach młody Krzysztof Zalewski poznał drugą rodzinę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

LM_PROKOP_PODROZEBRAT
Marcin Prokop podróżuje z bratem. Zdradził jego liczne przywary
Marcin Prokop
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Zalewski nie znał brata przez 18 lat

Relacja między Krzysztofem Zalewskim, a jego ojcem rozwijała się stopniowo. Niedługo po poznaniu ojca dowiedział się o istnieniu brata Igora, starszego o kilka lat. Spotkanie odbyło się w 2002 roku, kiedy obaj byli już dorośli. Mimo że na początku przełamywanie barier było trudne, obaj bracia szybko znaleźli wspólny język. Połączyła ich miłość do sztuki i podobne doświadczenia życiowe.

"Przez moment było ciężko, ale dobrze jest dowiedzieć się, że mam brata, który jest idolem. Mam brata idola..." - wspominał Igor Brejdygant.

W 2019 roku w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", obaj mężczyźni podzielili się niektórymi szczegółami swojej wzruszającej historii. Choć początkowo utrzymywali sporadyczny kontakt, dzisiaj są praktycznie nierozłączni, zacieśniając więzi rodzinne.

"Coraz bardziej się zbliżamy" - mówił Igor Brejdygant. "Im dalej w las, tym bardziej okazuje się, że mamy więcej punktów wspólnych. Coraz częściej mamy kontakt. Oprócz tego, że łączy nas ojciec, o którym możemy opowiadać sobie anegdoty, to mamy też kilka innych wspólnych zainteresowań" - dodawał Krzysztof Zalewski.

Krzysztof Zalewski dodał zdjęcie z bratem

Więź Krzysztofa Zalewskiego z bratem szybko się zacieśniła. Ostatnio postanowili razem zapozować do zdjęcia, promując jednocześnie najnowszą książkę Igora Brejdyganta. Choć nie jest on związany ze światem muzyki tak jak jego brat, to również jest artystą. To pisarz, scenarzysta, reżyser, a czasem nawet aktor. Krzysztof Zalewski, dumny z osiągnięć brata, podzielił się entuzjastycznym wpisem na swoim profilu na Instagramie.

"Brat wydał nową powieść. Sprawdźcie to! Ja już sprawdziłem dawno, bo jako rodzinnie z autorem splątany, dostałem do przeczytania przed premierą. Cieszę się, że wydał, bo pisać on umie wyjątkowo dobrze, ale najbardziej się cieszę, że mam brata (gdyż jest on super)" - napisał Krzysztof Zalewski, podkreślając swój entuzjazm i dumę z talentu literackiego brata.

Internauci zwrócili uwagę na zaskakujące podobieństwo Igora a Brejdyganta do jednego z polskich gwiazdorów.

"Czy tylko ja widzę to podobieństwo? Pan Igor wygląda zupełnie jak Krzysztof Globisz. A to nie tylko fantastyczny aktor, ale bardzo przystojny mężczyzna" - czytamy w komentarzach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości