Książę Harry przebrał się za Spider-Mana. Zwrócił się do osieroconych dzieci

Książę Harry zwrócił się do dzieci
Książę Harry zwrócił się do dzieci
Źródło: Chris Jackson/Getty Images
Książę Harry wziął udział w jednej ze świątecznych imprez, organizowanych przez fundację wspierającą dzieci, które straciły jednego z rodziców. Mąż Meghan Markle przebrał się w strój Spider-Mana i zwrócił się do maluchów z ważnym apelem.

Książę Harry bardzo mocno przeżył śmierć swojej matki, księżnej Diany. Mąż Meghan Markle miał wówczas zaledwie 12 lat i dobrze wie, z czym mierzą się inne dzieci, które doświadczyły straty rodziców. Syn obecnie panującego króla Wielkiej Brytanii zwrócił się do sierot z pomocą organizacji Scotty's Little Soldiers i wygłosił wzruszający apel w stroju... Spider-Mana.

Aleksandra Adamska o przygotowaniach do świąt
Aleksandra Adamska o Bożym Narodzeniu. Wiemy, jak przygotowuje się do świąt

Książę Harry przebrał się za Spider-Mana i wsparł osierocone dzieci

Księżna Diana od zawsze dbała o słabszych i potrzebujących, a teraz tę misję kontynuują także jej dorośli dziś synowie. Zarówno książę William, jak i książę Harry bardzo angażują się w działalność charytatywną, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Niedawno mąż Meghan Markle podjął się współpracy z organizacją Scotty's Little Soldiers, która wspiera osierocone maluchy.

Książę Sussex dobrze wie, co to znaczy stracić jednego z rodziców i jak długo czasem zajmuje dojście do siebie po takiej traumie. Wnuk Elżbiety II przyjął zaproszenie na tegoroczną świąteczną imprezę, której motywem przewodnim byli bohaterowie i złoczyńcy. Książę Harry wybrał najbardziej popularnego z superbohaterów, czyli Spider-Mana i pojawił się na przyjęciu przebrany właśnie za niego.

Książę z miejsca stał się największą gwiazdą imprezy. Rozbawiał podopiecznych i nagrał pamiątkowy spot z bardzo ważnym przekazem, który szybko stał się hitem w sieci.

Książę Harry zwrócił się do dzieci, które straciły rodziców

Książę Harry nagrał specjalną wiadomość, w której poruszył temat poczucia winy, które często towarzyszy dzieciom podczas świąt Bożego Narodzenia, gdy spędzają je w niepełnym gronie rodziny.

"Boże Narodzenie to czas, kiedy bardzo, bardzo tęsknimy za naszymi bliskimi. I to jest w porządku. Ale jednocześnie można czuć się winnym za to, że dobrze bawiliśmy się bez naszych rodziców" - mówił.

Dodał też, że sam jest obecnie ojcem dwójki dzieci i dobrze wie, że rodzice zawsze chcą dla swoich pociech jak najlepiej.

"Jestem tutaj, aby zapewnić was, że nasi rodzice zawsze chcą, żebyśmy się dobrze bawili, więc nie czujcie się winni. Możecie się dobrze bawić, zwłaszcza ze społecznością Scotty's Little Soldiers. Więc idźcie i bawcie się dobrze! Wesołych Świąt" - życzył książę Harry.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości