Książę William i Charlotte na wspólnym nagraniu. Wideo podbija sieć

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Nagranie Williama i Charlotte podbija sieć

Książę William wraz z córką Charlotte udostępnili ostatnio rozczulające nagranie na Instagramie. Kibicowali na nim kobiecej drużynie piłkarskiej, która zawalczy o Puchar Europy. Internauci rozpływają się nad uśmiechem księżniczki. Podobna do taty?

Książę William i księżna Kate doczekali się trójki dzieci: syna George'a, córki Charlotte i drugiego synka Louisa. Nie jest żadną tajemnicą, że książę i księżna Cambridge są fanami sportu, a w szczególności książę William. Jest nawet prezesem Angielskiej Federacji Piłkarskiej.

Książę William na nagraniu z córką podbijają sieć

Jego zainteresowania podziela również najstarszy syn George, a ich ulubionymi sportami są właśnie piłka nożna oraz jazda konno. Teraz do swojej pasji książę William wciągnął również córkę, z którą nagrał dopingujące wideo na Instagramie, skierowane do kobiecej drużyny piłkarskiej, która miał zawalczyć o Puchar Europy.

Z tej okazji książę William i księżniczka Charlotte nagrali wspólne wideo, na którym powiedzieli:

"Oboje chcemy życzyć Lwicom powodzenia dziś wieczorem, radziłyście sobie świetnie podczas zawodów i zawsze wam kibicowaliśmy" - powiedział William, a jego córka dodała:

Powodzenia, mam nadzieję, że wygracie. Pa!

W opisie nagrania możemy przeczytać:

"Powodzenia dziś wieczorem Lionesses [przydomek żeńskiej reprezentacji Anglii w piłce nożnej — przyp. red.], wszyscy wam kibicujemy!" - czytamy.

Filmik wywołał prawdziwą furorę w sieci, a pod nim pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów brytyjskiej rodziny królewskiej.

"Jacy podobni", "Charlotte taka słodka, podobna do taty", "Uśmiech macie ten sam", "Pięknie się na was patrzy", "My też trzymamy kciuki" - pisali.

Zobacz wideo:

Daria Ładocha o wakacjach z małymi dziećmi. "To nie jest odpoczynek"
Daria Ładocha o wakacjach z małymi dziećmi. "To nie jest odpoczynek" Daria Ładocha w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardyga opowiedziała o wakacjach z córkami. Gwiazda przyznała, że gdy jej pociechy były młodsze, nie potrafiła solidnie odpocząć podczas urlopu z nimi. Zdarzały się też sytuacje, gdy dziewczynki na wyjeździe chciały jeść jedynie jedzenie, które przygotowała właśnie ona. "Chodzenie z pomidorówką do restauracji jest absolutnie kuriozalne" - wspominała.

Książę William pogratulował kobiecej reprezentacji Anglii w piłce nożnej

Na szczęście, reprezentacja Anglii w piłce nożnej wygrała z reprezentacją Niemiec 2:1. Po wygranej Wielkiej Brytanii książę William postanowił jeszcze raz zabrać głos i napisał:

"Sensacyjne. Niesamowite zwycięstwo Lionesses i cały naród nie mógłby być z was bardziej dumny. Wspaniale widzieć historię na Wembley, gratulacje! W" - napisał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości