Księżna Kate na nowym portrecie z dziećmi. Tak wyglądają teraz George, Charlotte i Louis

Księżna Kate na nowym portrecie z dziećmi
Księżna Kate na nowym portrecie z dziećmi
Źródło: Getty Images
Księżna Kate na nowym portrecie z dziećmi - ten widok rozgrzewa teraz serca całego świata zainteresowanego brytyjską rodziną królewską. Zdjęcie zostało opublikowane na oficjalnym profilu księcia i księżnej Walii na Instagramie. Zostało zrobione na specjalną okazję. Zobaczcie, jak wyglądają teraz George, Charlotte i Louis.

Para książęca regularnie publikuje zdjęcia dorastających członków rodziny na oficjalnym profilu na Instagramie. Z okazji urodzin każdego z nich publikowane są przepiękne portrety. Jednak te z najmłodszymi Windsorami są szczególnie wyczekiwane i chwytają za serce.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Andrzej Sołtysik chciałby zmian w polskiej edukacji. Jego syn chodzi do pierwszej klasy

Księżna Kate na nowym portrecie z dziećmi

Tradycją stało się, że księżna Kate wykonuje swoim dzieciom portrety i pokazuje, jak dorastają. Fotografia jest jej ogromną pasją. Jednak tym razem żona księcia Williama zgodziła się zapozować z pociechami przed obiektywem uznanego artysty Matta Porteousa - fotografa rodziny królewskiej. Uchwycił on symboliczną chwilę. Księżna Kate i jej dzieci siedzą na drzewie. Wszyscy są uśmiechnięci. Na drugim zdjęciu zobaczymy uroczą scenę - zabawę księżnej i najmłodszego syna.

Zdjęcia wykonane są z okazji Dnia Matki, który obchodzony jest w Wielkiej Brytanii 19 marca. Z ciekawostek: w tym samym dniu we Włoszech obchodzony jest Dzień Ojca — informują internauci, którzy zareagowali na zdjęcie członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Dziś dzieci książęcej pary mają kolejno 9, 7 i 4 lata. Fotoreporterzy przypatrują się najstarszemu synowi księcia Williama. George w przyszłości zostanie królem.

Na zdjęciu poniżej książęta kilka lat temu. Po lewej stronie książę George z siostrzyczką Charlotte. A po prawej stronie księżniczka z małym księciem Louisem.

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate są obserwowane przez fotoreporterów z całego świata podczas ważnych wydarzeń, w których biorą udział. Często w sieci można znaleźć zdjęcia, które niekoniecznie przedstawiają ich jako ułożone pociechy monarchów. Choć odbierają staranne wychowanie i edukację od guwernantek i prywatnych nauczycieli, to są przede wszystkim dziećmi, które nie zawsze muszą być idealne.

Poniżej wszystkie zdjęcie wykonane przez księżną Kate.

Książę George przejawia talent artystyczny i pięknie rysuje. Jednak spoczywa na nim niezwykła rola, która w przyszłości może być dla niego również ciężarem. Jego wujek, książę Harry, doskonale zna cienie życia na królewskim dworze.

Księżniczka Charlotte to środkowe dziecko i jedyna córka Williama i Kate. Mówi się, że odziedziczyła charakter po swojej prababci, czyli Elżbiecie II.

Najmłodszy jest 4-letni Louis, który na oficjalnych wyjściach potrafi dać się rodzicom we znaki. Chłopiec często pokazuje fotoreporterom śmieszne miny.

"Wszystkich to cieszy, Louis jest kamikadze. Martwimy się nieco, że gdy dorośnie, to będzie w samym środku wszystkiego" – podsumowała zachowanie syna księżna Kate.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości