Księżna Monako wróciła do pełnienia królewskich obowiązków. Obcięła włosy na krótko

Autor:
Dagmara
Olszewska
Księżna Charlene na pierwszym zdjęciu od długiego czasu

Księżna Monako na kilka miesięcy zniknęła z życia medialnego. Książę Albert oficjalnie wyznał, że po powrocie z Afryki jego żona była wycieńczona fizycznie i emocjonalnie. W specjalnym ośrodku leczniczym w Szwajcarii nabierała sił i po raz pierwszy od listopada wystąpiła publicznie.

Księżna Monako pojawiła się u boku męża i dzieci na Mistrzostwach Świata Formuły E. W kilka chwil w mediach zaroiło się od zdjęć i komentarzy. Charlene Grimaldi wyglądała na wyjątkowo zamyśloną i nieobecną. 

Księżna Monako wystąpiła publicznie. "Boję się o nią"

Księżna Monako, Charlene Grimaldi wystąpiła oficjalnie pierwszy raz od listopada, co prawdopodobnie wywołało więcej emocji niż samo jej zniknięcie. Media pod jej nieobecność spekulowały o ciężkiej depresji, nieudanej operacji plastycznej, rozpadzie związku z księciem, a nawet o nagłym załamaniu zdrowia, które o mały włos nie skończyło się śmiercią.

Księżna Charlene Księżna Charlene Źródło: WireImage/Getty Images

Książę Albert stanowczo zaprzeczył tym spekulacjom i wyjaśnił, że zniknięcie księżnej nie ma nic wspólnego z kryzysem w małżeństwie ani nieudaną operacją plastyczną. Nie odniósł się jednak szerzej do stanu zdrowia żony.

Księżna Charlene z mężem Księżna Charlene z mężem Źródło: WireImage/Getty Images

Księżna Monako pierwszy raz pokazała się po długiej przerwie

Charlene Grimaldi swoim wyglądem i postawą zmartwiła tysiące internautów, którzy bacznie przyglądają się poczynaniom rodziny królewskiej Monako. Księżna wystąpiła w szarym garniturze, miała krótko przystrzyżone włosy, a jej wzrok wydawał się wyjątkowo nieobecny.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli" Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

"Boję się o nią. Mam wrażenie, że zmaga się z wielkimi problemami, o których nie może mówić" - napisała w mediach społecznościowych jedna z obserwatorek księżnej na Instagramie

W mediach pojawiło się także wiele wypowiedzi znawców rozpoznawania mowy ciała. Według nich księżna jest niemal całkowicie zrezygnowana, a kolory strojów, które dobiera, mogą odpowiadać jej aktualnemu, fatalnemu samopoczuciu.

Księżna Charlene z mężem i dziećmi Księżna Charlene z mężem i dziećmi Źródło: Getty Images Europe

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Corbis Entertainment

Pozostałe wiadomości